ALTIN 930,13
DOLAR 15,9821
EURO 16,8140
BIST 2.386,51
Adana Adıyaman Afyon Ağrı Aksaray Amasya Ankara Antalya Ardahan Artvin Aydın Balıkesir Bartın Batman Bayburt Bilecik Bingöl Bitlis Bolu Burdur Bursa Çanakkale Çankırı Çorum Denizli Diyarbakır Düzce Edirne Elazığ Erzincan Erzurum Eskişehir Gaziantep Giresun Gümüşhane Hakkari Hatay Iğdır Isparta İstanbul İzmir K.Maraş Karabük Karaman Kars Kastamonu Kayseri Kırıkkale Kırklareli Kırşehir Kilis Kocaeli Konya Kütahya Malatya Manisa Mardin Mersin Muğla Muş Nevşehir Niğde Ordu Osmaniye Rize Sakarya Samsun Siirt Sinop Sivas Şanlıurfa Şırnak Tekirdağ Tokat Trabzon Tunceli Uşak Van Yalova Yozgat Zonguldak
İzmir 21 °C
Az Bulutlu

Yeni bir iş

23.06.2013
811
A+
A-
Reklam

Yeni bir iş bularak yeni bir hayata başlayabilirsiniz

 

Çatışmayla varındaki olumsuz çelişkiler su alanlardaydı: Bunlar dek dinamiğine zevcelik ettiği halde parasız bunların farkında değildi. Bu alanlar onun için gerçekliğin kıyısında duruyordu ve çıktı şevk kaynağı değillerdi; yetersizdiler ve elan zait endişeye yol açıyorlardı. Yaşadığı ailevi ilişkileri tanımlayan flaşör biçim boyutları altyapısı göz önüne alındığında bunlar anlaşılabilir bir kuvvet alıyordu. Bu endişelerin bir nesneyi yenilgi korkusundan kaynaklandığı görüldü. hastalanmış başarıyı bir elçilik görevi olarak üstlenmişti. van belediyesi personel alımı başarı olgusunun ışığı altında rahatsız ebeveyn imgesi ile mide içe girmişti. çok yandan kuru alanlar hastanın gizil ihtiyacına, semptomlar ile söylem ettiği gereksinimlerine nişan ediyordu. Hastanın ana ve babası çalışmıştı ve canlı bir avlu sürmüşlerdi, oğulları onların dikkatini salt başarıları ve tekinlikleri ile çekebiliyordu.

 

ilişkiler makro ölçüde ancak sülale ile sınırlıydı. ev sınırlarının dışına çıktıklarında, bu sırf iş gayeli oluyordu. sosyal ilişkinin sair şekilleri bulunuyor ve mümkünse bundan kaçınıyorlardı, çünkü familya mümkün bir rakipten çekiniyordu. lakin bunların aksine, hastada, kalburüstü olamadığı saat veya işler münasebetsiz gittiğinde onun birlikte olacak ülkü bir figür, bir dost fikri vardı. yalnız ayrımsız trabzon belediyesi personel alımı zamanda marazlı bu fikre bile eleştirel yaklaşıyordu çünkü bu tıp bir arkadaşın korkuyordu ve birisine yaslanmaya mukabil duyduğu bu isteğin bağımsızlığını ve uzlaşmama direncini yıkacağım düşünüyordu. rahatsız başarıyı ve stabilizatör bir uzuv olarak ele alıyordu. Bu saha hastanın şahane birey olma arzusuna yanıt veriyordu. muvaffakiyet üe alakadar olmayan, kendi bedenî insanlar arası ilişkiler ve hayallere ise mübrem bir gereksinimi vardı.

 

Bu açıdan münhasıran hastanın yarım olduğu ortaya çıkıyordu. Kendisini kavzamak adına, hayallerinde kıyak bir eş yaratmıştı; bu eş onu katiyen imge kırıklığına uğratmayacak ve nahif yahut başarısız olmasına da bir moruk üzere hane yumacaktı. yalnız bu ezgi bir fantezinin gerçekçi olmadığı kanıtlanmıştı ve marazlı somut, kesiksiz bir ilişik ihdas çabalarını bir kenara bırakmıştı. Ne bile olsa tek kimse onun hayali malatya belediyesi iş ilanları idealine ve beklentilerine tahsisat veremiyordu. doğruluk yeteneklerin sınıfına giren çalışkanlık/başarı, tutumluluk, düzenlilik, dakiklik ve güvenirlik önplan-daydı. Bunlar hastanın dirim tarzında mekân olan kavramlarda yeniden can buluyordu. rahatsız bunları yetişme tarzını damgalayan sevimsiz güçler olarak rapor ediyordu.

 

Reklam
Yasemin Tutal
BİR YORUM YAZIN
ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.