ALTIN 455,14
DOLAR 7,8232
EURO 9,4630
BIST 1.325
Adana Adıyaman Afyon Ağrı Aksaray Amasya Ankara Antalya Ardahan Artvin Aydın Balıkesir Bartın Batman Bayburt Bilecik Bingöl Bitlis Bolu Burdur Bursa Çanakkale Çankırı Çorum Denizli Diyarbakır Düzce Edirne Elazığ Erzincan Erzurum Eskişehir Gaziantep Giresun Gümüşhane Hakkari Hatay Iğdır Isparta İstanbul İzmir K.Maraş Karabük Karaman Kars Kastamonu Kayseri Kırıkkale Kırklareli Kırşehir Kilis Kocaeli Konya Kütahya Malatya Manisa Mardin Mersin Muğla Muş Nevşehir Niğde Ordu Osmaniye Rize Sakarya Samsun Siirt Sinop Sivas Şanlıurfa Şırnak Tekirdağ Tokat Trabzon Tunceli Uşak Van Yalova Yozgat Zonguldak
İzmir 16 °C
Parçalı Bulutlu

V. INTERNATIONAL VODAFONE CUP U-13 FIXTURE

16.04.2014
1.784
A+
A-
Reklam

BU YIL  ANTALYA’NIN EV SAHİPLİĞİ EDECEĞİ   ULUSLARARASI VODEFON CUP TURNUVASINA DAVET EDİLEN U -13 EKİBİMİZ ÇALIŞMALARINI  TÜM HIZIYLA SÜRDURMEKTE..2YIL ÖNCE DE KATILDIĞI TURNUVA DA GALATASARAY FENERBAHÇE BURSASPOR GÖZTEPE BUCA  GENÇLERBİRLİĞİ GİBİ BİRBİRİNDEN GÜÇLÜ EKİPLERİ GEÇEREK ŞAMPİYONLUĞU ELDE EDEN EKİBİMİZDE ,BU SENE DE HEDEF DERECE ALMAK..TURNUVADAN SONRA GÖZDE KULÜP HALINE GELEN EKİBİMİZDE KENDI ALTYAPIMIZDA YETİŞEN BİRBİRİNDEN YETENEKLİ 3 URLALI SPORCUMUZ PROFESYONEL KULUPLERE TRANSFER OLMUŞTUR..32 TAKIMIN YARIŞACAĞI U 13 KATEGORİSİNDE CHELSEA ,BVB DORTMUND, AC MİLAN ,FRANKFURT GİBİ AVRUPANIN ÖNDE GELEN EKİPLERİ DE RAKİPLERİMİZİN ARASINDA..TURNUVAYA ÇAĞRILAN TEK AMATÖR TAKIM ONURUNU SIRTINDA TAŞIYAN EKİBİMİZ BUGÜN ÇEKİLEN KURA SONUCU  MÜCADELE EDECEĞİ GRUP ŞU ŞEKİLDE GELDİĞİ GÜNDEN BERİ BUYUK ÖZVERİYLE ÇALIŞARAK SON 4 YILDA ALTYAPIDA BUYUK BAŞARILARA İMZA ATAN ANTRENOR MEHMET YAĞIZ VE EKİBİNE BU ZORLU TURNUVADA BAŞARILAR DİLERİZ.

Group A
1 FC Chelsea
2 BK Søllerød-Vedbæk (Denmark)
3 Ankara Çayyoluspor
4 Bursa ASKF Karması
Group B
1 AC Milan
2 FV Biebrich 02
3 Isparta Yıldızspor
4 Adana Demirspor

Group C
1 BVB Dortmund
2 ROCCM Belgium
3 Fenergücü
4 Ankaraspor AŞ

Group D
1 Hajduk Split
2 SV Bergisch Gladbach 09
3 İstanbul Damlaspor
4 Yalova Coşkunspor

Group E
1 Galatasaray
2 FC Union Berlin
3 Antalyaspor
4 Urla Gençlikspor

Group F
1 Fenerbahçe
2 TSC Eintracht Dortmund
3 Galaksia (Kosovo)
4 Gabala FK (Azerbaijan)

Group G
1 Bursaspor
2 BK Frem (Denmark)
3 Jugend-Fußball – Schule Köln
4 Özerspor

Group H
1 Beşiktaş
2 FK Rabotnički (Macedonia)
3 Australia Amity College
4 Bursa Güvenspor

Reklam
Yasemin Tutal
ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.