ALTIN 472,81
DOLAR 7,7487
EURO 9,1069
BIST 1.149
Adana Adıyaman Afyon Ağrı Aksaray Amasya Ankara Antalya Ardahan Artvin Aydın Balıkesir Bartın Batman Bayburt Bilecik Bingöl Bitlis Bolu Burdur Bursa Çanakkale Çankırı Çorum Denizli Diyarbakır Düzce Edirne Elazığ Erzincan Erzurum Eskişehir Gaziantep Giresun Gümüşhane Hakkari Hatay Iğdır Isparta İstanbul İzmir K.Maraş Karabük Karaman Kars Kastamonu Kayseri Kırıkkale Kırklareli Kırşehir Kilis Kocaeli Konya Kütahya Malatya Manisa Mardin Mersin Muğla Muş Nevşehir Niğde Ordu Osmaniye Rize Sakarya Samsun Siirt Sinop Sivas Şanlıurfa Şırnak Tekirdağ Tokat Trabzon Tunceli Uşak Van Yalova Yozgat Zonguldak
İzmir 27 °C
Az Bulutlu

Murat Gül adaylık müracaatını yaptı

01.08.2013
2.651
A+
A-
Murat Gül adaylık müracaatını yaptı
Reklam

Murat Gül adaylık müracaatını yaptı
En güçlü adaylardan Harita Mühendisi –uzun yıllar Urla Gençlikte mücadele vermiş emekli öğretmen Levent Tuncel’in damadı- Murat Gül 31 Temmuz günü yaklaşık 200 kişilik destek gurupla CHP Urla İlçe Başkanlığına gelerek Belediye Başkanlığı aday adaylığı müracaatını yaptı.
Mali Müşavir Bülent Köklü, Avukat Zümrüt Kıdal Özdemir, İnşaat Mühendisi Barış Sabancı, İnşaat Mühendisi Mustafa Karasakal, Mimar, Selçuk Balkan, İnşaat Mühendisi Can Güler, İnşaat Mühendisi Gökhan Turunçcular, İnşaat Mühendisi Ali Haydar Yıldırım, İnşaat Mühendisi Halil Soyak, İnşaat Mühendisi ve İZTO eski meclis üyesi Bülent Güveç, Mülak Çırak, Betül Kocakülah, Yalçın Bölükbaşı, Ertan Certel, Osman Perik, Haydar Sabancı, Mehmet Karaoğlu, Makine Mühendisi Derya Sabancı, Mimar Nuray Civelek, Berber Ahmet, Sevinç Hanım, Muhittin Bayer, Zehra Şanlı, Hüseyin Güler, Sezai Ertürk, Bülent Paksoy, Levent Tuncel, Temel Alacalı, Kemal Ocak, Emine Koç, Necdet Akyıldız gibi farklı dünya görüşünden ama Urla’nın yarınları için bütünleşmiş dostları gözlerimiz seçti.
Müracaatı alan CHP İlçe Başkanı Yusuf Baratalı, Murat Gül’ü siyasete zorlayan isim olduğunu, 9,5 yıldır CHP’yi meclis üyesi olarak temsil ettiğini, CHP’nin tercih edilen parti olmasından gurur duyduğunu belirtti. Müraacatların 2 Eylül’e uzatıldığını belirten Yusuf Baratalı her vatandaşın müracaatını değerlendireceklerini önemle vurguladı.
74’ten beri CHP üyesi olan, SODEP kurucu ilçe başkanı, SHP ilçe başkanlığı yapmış olan Halil Soyak, Murat Gül’e bir poşu uzatarak “Bu poşuyu rahmetli Profesör Erdal İnönü, Deniz Baykal, Avukat Bülent Baratalalı, Selçuk Karaosmanoğlu takarak hedeflerine ulaştı. Bu uğurlu poşuyu takma sırasının Murat Gül’e geldiği inancıyla boynuna takıyorum” dedi ve poşuyu kitle tezahüratıyla taktı.
Murat Gül, “Değerli Urlalılar;
İlçemizin genç, vizyonu ve misyonu olan gençleriyle arkadaşlarıyla bir araya gelerek, Ülkemiz ve İlçemiz için elimizi taşın altına koyma kararı aldık.
Urla için, Urlalılar için çocuklarımıza miras bırakacağımız gelecekte damgamız olacak bir Urla bırakmak için Belediye Başkanlığına aday adaylığı müracaatımı yapıyorum.
Ancak şunu önemle vurgulamak istiyorum. Hiçbir işletme tek başına yönetilemez. Yönetim kadro ile mümkündür. Tüm çalışmalarımızı Başkan, Eş Başkan ve Başkan Yardımcıları olarak ekiple yapacağız. Urla’nın çocukları Urla için birlikte çalışma kararı aldı.
Bizler, her birimiz kendi alanında eğitimli ve birikimli gençler olarak Urlamızı yarınlarda dünya kenti olmaya taşımak için aday oluyoruz.
Partili arkadaşlarımın ve uzun yıllardır hizmet ürettiğim Urlalıların istemiyle bir araya geldik.
Urla’mızın, genç ve dinamik bir kan değişimine ihtiyacı olduğu açıktır.
Korkusuzca projeler hazırlayıp hayata geçirecek, düş kurabilme ve gerçekleştirme mücadelesi verebilecek yapıdayız.
Urlamız için adayız… Yarınlara Urla’nın çocukları olarak damgamızı vurmak için adayız. Bizden önceki kuşakların birikimlerinden faydalanarak bizden sonraki kuşaklara güzel, yaşanabilir, çağdaş bir yerleşke bırakmak için adayız.
Tüm partili arkadaşlarımın desteğini bekler, yarınları birlikte üretmek için aynı yere yumruk vurmanın gereğini vurgularım…
Tüm aday adayı arkadaşlarımıza başarılar diler, her koşulda birlikte çalışmanın onurunda olacağımızı bir kez daha hatırlatırım.
Urla için, yarınlar için partim Cumhuriyet Halk Partisi’ne aday adaylığı yapmış olmanın gururu içerisindeyim.
Urlalılara hizmet üretebilmek ümidiyle işlerinizde başarılar, yaşamınızda mutluluklar dilerim.” İçerikli basın bültenini basın mensuplarına dağıttı.
Habe:Mehmet Emeç

Reklam
Yasemin Tutal
ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.