ALTIN 790,25
DOLAR 13,8250
EURO 15,6207
BIST 1.927
Adana Adıyaman Afyon Ağrı Aksaray Amasya Ankara Antalya Ardahan Artvin Aydın Balıkesir Bartın Batman Bayburt Bilecik Bingöl Bitlis Bolu Burdur Bursa Çanakkale Çankırı Çorum Denizli Diyarbakır Düzce Edirne Elazığ Erzincan Erzurum Eskişehir Gaziantep Giresun Gümüşhane Hakkari Hatay Iğdır Isparta İstanbul İzmir K.Maraş Karabük Karaman Kars Kastamonu Kayseri Kırıkkale Kırklareli Kırşehir Kilis Kocaeli Konya Kütahya Malatya Manisa Mardin Mersin Muğla Muş Nevşehir Niğde Ordu Osmaniye Rize Sakarya Samsun Siirt Sinop Sivas Şanlıurfa Şırnak Tekirdağ Tokat Trabzon Tunceli Uşak Van Yalova Yozgat Zonguldak
İzmir 16 °C
Gök Gürültülü

İZMİR BÜYÜKŞEHİR KOMİSYONLARA KİMLER SEÇİLDİ?

15.04.2014
2.001
A+
A-
Reklam

BUYÜK

İmar ve Bayındırlık Komisyonu:
Süleyman Sırrı Aydoğan, Ali Muzaffer Tunçağ, İrfan Aras, Aydoğan Hepdemirgil, Yeşim Tekoğlu, Bülent Rüzgar, Ali Kökoğuz, Ahsen Özçam, Ayşegül Duran Türker.

Çevre ve Sağlık Komisyonu:
Hatice Tatlı, Murat Cihan, Even Evrenesoğlu, Yelda Celiloğlu, Belgin İpekoğlu, Özen Kızılırmak, Adnan Yüksel, Ali Taykut, Fikret Çam.

Plan ve Bütçe Komisyonu:
Şükrü Parmaklı, Banu Gençkan, Tuna Türkseven İsfahan Naki, Bengü Sayköse, Nazmi Kalyoncu, Mehmet Türkmen, Fatih Taştan, Gökhan Yılmaz.
Eğitim, Kültür, Gençlik ve Spor Komisyonu:

Semra Aksu, Mehmet Ayçil, Mustafa Öztürk, Mehmet Aydoğan, Sıla İlgi Akkaş, Öğün Ünal, Özcan Kamak, Cemalettin Yılız, Halil Güler.

Ulaşım Komisyonu:
İsmail Hakkı Bekiroğlu, Erbay Kara, Hamdullah Akgül, Derviş Engin, Önder Keskin, Talat Özışık, Ünal Özsır, Mesut Demirkaya, İsmail Önal.

Hukuk Komisyonu:
Mehmet Ali Büyükkayıkçı, İbrahim Ulaş Polat, İsmail Akıncı, Filiz Sengel, Mehmet Onur Başar Üçkan, Raşit Dirim, Zülküf Koçoğlu, Hakkı Durmaz, Mehmet Nuri Bulut.

Esnaf ve Meslek Odaları Komisyonu:
İbrahim Yıldız, Murat Tanol, Erol Güngör, Şerif Sürücü, Oben Sezer, Gazi Akıncı, Çağlar Haspolat, Paşa Çelebi, Mustafa Köse.

Şirketler Komisyonu:
Mehmet Saydam, Kazım Çam, Yüksel Arduç, Mehmet İrfan Akça, Özkan Ünal, Mesut Demirkaya, Kazım Ulaş, İrfan Keskin, Tarık Ekinci.

Yerel Gündem 21 Komisyonu:
Sabriye Özdemir, Ali Emrah Karamustafaoğlu, Veli Topal, Mustafa Sevinç, Cem Koç, Mustafa Köse, Göksel Dinçer, Mustafa Alper Güldalı, Ali Gürgen.

Sosyal Hizmetler Komisyonu:
Latif Büyükdağ, Hayrullah Sorkun, Deniz Aydoğan, Necmettin Uçmaz, Halil Kabasakal, Abdurrahim Nursoy, Özen Kızılırmak, Güler Boler, Mehmet Çıplaklı.

Avrupa Birliği ve Dış İlişkiler Komisyonu:
Yılmaz Karakoyunlu, Ailla Çallıoğlu, Mehmet Aydoğan, Erol Soyuer, Deniz Yüce, Hakan Kılıç, İsmail Önal, İbrahim Görücüoğlu, Mustafa Alper Güldalı.

Kültür ve Turizm Komisyonu:
Yılmaz Karakoyunlu, Nurcan albayrak, Veli Keskin, Serdar Tunçbay, Haldun Ertok, Hasan Sürözü, Dursun Bülent Tercan, Arif Kuran, Remzi Taktakoğlu.

Kentsel Dönüşüm Komisyonu:
Ahmet Karadağ, Mehmet Şerit, Nezre Köstem, Aybars Yıldırım, Hamdi Süha Barlak, Turan Manduz, Mustafa Durmaz, Bünyamin Demir, Nurhan İnce.

Tüketiciyi Koruma Komisyonu:
Fahrettin Orandı, Hakan Kılıç, Veli Uludağ, Beyhan Türker, Sebahattin Tekeli, Mehmet Çıplaklı, Osman Başterzi, Özgür Erman Çağlar, Ali Cura.

Tarım ve Orman Komisyonu:
Bülent Çetinkaya, Ali Demirel, Nihat Kaya, Mustafa Güngör, Murat Cihan, Esngül Kaleli, Esat Karacan, Kazım Ulaş, Halil Deveci.

Kadın Erkek Eşitliği Komisyonu:
Hayriye Kaya, Belgin İpekoğlu, Sabruye Özdemir, Pınar Uslu, Yeşim Tekoğlu, Çağlar Haspolat, Güer Boler, Nurhan İnce, Mehmet Ali Özkurt.

Reklam
Yasemin Tutal
ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.