yarimada.org yarimada.org yarimada.org
yarimada.org yarimada.org yarimada.org
9 Ağustos 2020 Pazar
SON HABERLER

Urlalı Çocuklar Deneme ve Bilim Merkezi’ni Çok Beğendi

ÖdemişBelediyesi’nin 2011 yılından bu yana hizmette olan eğitim hizmeti Deneme ve Bilim Merkezi hafta sonunda Urla’dan gelen öğrencileri ağırladı. Urla A.H.A Bilim İlkokulu 4-A sınıfı öğrencileriÖdemiş’e gelerek merkezi ziyaret etti.

Sınıf öğretmenleri Serpil Koldagüç eşliğinde deney setlerini ilgi ile inceleyen öğrenciler, merkez sorumlusu Vedat Serim’den bilgi aldılar. Deneme ve Bilim Merkezi içinÖdemiş’e geldiklerini belirten öğretmen Serpil Koldagüç, merkezin birçok yerleşim yerine örnek bir yapılanma olduğunu ifade etti.

Ödemişli çocukların şanslı olduğunu dile getiren Koldagüç, “Belediyenin bu şekilde bir hizmet vermesi son derece güzel ve anlamlı. Biz de öğrencilerimizle uzun zamandır adını duyduğumuz bu merkezi ziyaret etmek istiyorduk. Öğrencilerimiz merkezi ilgi ile gezdiler. Onlara hitap eden birçok şey buldular. Bütün öğrencilere burayı görmelerini öneriyorum” dedi.

Merkez sorumlusu Vedat Serim de okulların açılması ile birlikte öğrenci ziyaretçi sayısında artış olduğunu belirterek, özellikle hafta sonlarında ilçe dışından çok sayıda konuğun Deneme ve Bilim Merkezi’ni ziyaret ettiğini sözlerine ekledi. – İZMİR haberler.com

Hakkında Yasemin Tutal

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Required fields are marked *

*