yarimada.org yarimada.org yarimada.org
yarimada.org yarimada.org yarimada.org
29 Mayıs 2020 Cuma
SON HABERLER
URLADA ENGELSİZ SAHİL TEMİZLİĞİ YAPILDI

URLADA ENGELSİZ SAHİL TEMİZLİĞİ YAPILDI

URLADA ENGELSİZ SAHİL TEMİZLİĞİ YAPILDI

İzmir Büyükşehir Belediyesi Engelli Hizmetleri- Engelsizizmir, Urla Belediyesi, Seferihisar Belediyesi, Urla Kent Konseyi, Çağdaş Yaşamı Destekleme Derneği ve Atatürkçü Düşünce Derneği işbirliği ile Urla Seferihisar sınırı olan Azmak Koyu Urla Belediye Başkanı Sibel Uyar önderliğinde engelliler, çocuklar ve sivil toplum örgütleri ile tek yürek olarak temizlendi.

Engellerimizi kaldırıyoruz, hep birlikte karadan ve denizden sahili temizliyoruz sloganıyla yola çıkan sahil temizleme etkinliğine Urla Belediye Başkanı Sibel Uyar, İzmir Büyükşehir Belediyesi Sosyal Projeler Daire Başkanı Prof. Dr. Aytuğ Balcıoğlu, Atatürkçü Düşünce Derneği Urla Şube Başkanı Ali Yanar ve üyeleri, İzmir Yüksek Teknoloji Enstitüsü Atatürkçü Düşünce Topluluğu, İzmir Büyükşehir Belediyesi İzci Grubu, Urla Kristal Çocuklar Anaokulu, sivil toplum örgütleri üyeleri ve çevre gönüllüleri katıldı. Sosyal sorumluluk projelerine her zaman destek veren İzmir Woswos Sevenler Derneği’nin retro vosvosları da eşlik etti.

Birlik ve beraberlik mesajının verildiği etkinlikte engelli engelsiz ayrımı yapmaksızın engelleri ortadan kaldırarak doğaya katkıda bulunuldu.

Hakkında Yasemin Tutal

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Required fields are marked *

*