yarimada.org yarimada.org yarimada.org
yarimada.org yarimada.org yarimada.org
4 Haziran 2020 Perşembe
SON HABERLER
Urla’da amirler kahvaltıda yeni projeleri konuştular

Urla’da amirler kahvaltıda yeni projeleri konuştular

Urla’da amirler kahvaltıda yeni projeleri konuştular

Urla’daki birim amirlerinin her ay farklı bir birimde gerçekleştirdikleri kahvaltılı toplantıları bu ay Cengiz Aytmatov Sosyal Bilimler Lisesi’nde gerçekleşti.

Urla Belediye Başkanı Sibel Uyar’ın da katıldığı toplantıya; Urla Kaymakamı Murat Sefa Demiryürek, Garnizon Komutanı Albay Sezgin Erdoğan, İlçe Emniyet Müdürü Oğuzhan Şahin, İlçe Milli Eğitim Müdürü İzzet Gündüz, İlçe Müftüsü Ali Ünal, Jandarma Komutanı Yüzbaşı Cemil Erdemir, oda başkanları, sivil toplum kuruluşlarının başkanları katıldı.

Hep birlikte yapılan kahvaltının ardından, her ay toplanılan birimin sorunlarının görüşüldüğü buluşmada ilçenin birim amirleri Cengiz Aytmatov Lisesi’nin tanıtımını izlediler, okul gezilerek sorunlar görüşülüp değerlendirmede bulunuldu.

Toplantının sonunda, Urla Kaymakamı Murat Sefa Demiryürek Gediz Üniversitesi’nin Münazara Yarışması’nda okula ikincilik ödülü kazandıran öğrencilere Urla’yı başarı ile temsil ettikleri için teşekkür ederek ödüllerini verdi.

Daha sonra Urla Kaymakamlığı’na geçilerek yeni yıla az bir zaman kala, ilçenin geçtiğimiz yıldaki değerlendirmesi yapıldı ve 2015 yılında Urla’da yapılması düşünülen çalışmalar konuşuldu.

Hakkında Yasemin Tutal

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Required fields are marked *

*