yarimada.org yarimada.org yarimada.org
yarimada.org yarimada.org yarimada.org
29 Mayıs 2020 Cuma
SON HABERLER
Urla’da Alışveriş Festivali

Urla’da Alışveriş Festivali

Urlalılar 2015’e girmeden önce sevdiklerine hediye almanın keyfini ve kolaylığını Urla Belediyesi’nin düzenlemiş olduğu Alışveriş Festivali ile yaşayacak.

26 Aralık Cuma günü başlayacak olan festival, 31 Aralık Çarşamba gününe kadar tam 6 gün sürecek. Yılbaşına özel indirimli alışveriş imkanın sunulduğu “Urla Alışveriş Festivali” misafirlerine alışveriş keyfini sunarken bir yandan da çeşitli aktivitelerle eğlenceyi doyasıya yaşatacak.

Urla Belediyesi, Urla Sanat Sokağı ve S.S. Urla Kadın Girişimi Üretim ve İşletme Kooperatifi’nin ortaklaşa hazırladığı festivalde, Urla Belediyesi’nin girişimleri ile üretici kadınlar için kurulan Urla Kadın Girişimi Üretim ve İşletme Kooperatifi’nin üyeleri ilk stantlarını kuracak olmanın mutluluğunu yaşıyorlar.

YILBAŞI HEYECANINI URLA’NIN SANAT SOKAĞI VE MEYDANI’NDA YAŞAYIN
Elişi hediyelik eşyaların da yer alacağı Alışveriş Festivali, Canlı Müzik, DJ, Workshop, canlı performans resim ve heykel gösterileri ile ziyaretçilerine alışveriş yaparken, eğlenme fırsatını da birlikte sunacak. Dileyen misafirler özel oluşturulacak stantlarda hediyelerini kendileri de yapabilecekler.

Yılbaşına özel alışveriş stantları; 26-27-28 Aralık tarihlerinde Urla Sanat Sokağı’nda, 29-30-31 Aralık tarihlerinde ise Cumhuriyet Meydanı’nda 10:00- 21:00 saatleri arasında kurulacak.

Yeni yıl için sevdiklerine özel hediyeler almak isteyen herkesi Urla Alışveriş Festivali’ne bekliyoruz. — “Urla’da hem alışveriş yapın, hem de doyasıya eğlenin” albümünde.

Hakkında Yasemin Tutal

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Required fields are marked *

*