yarimada.org yarimada.org yarimada.org
yarimada.org yarimada.org yarimada.org
5 Ağustos 2020 Çarşamba
SON HABERLER

Urla Malgaca Pazarı’nda Kars’tan Ürünler..

Urla-Malgaca Pazarında Kars Peynirleri..

Bir telefonla Kars’ın dünyaca ünlü kaşarını, tereyağını, Kars kaşar gravyerini Urla’nın ünlü Malagaca Pazarında (eski Urla PAZARI) bulmanız mümkün.. 6 yıldan fazla bir zamandır Urla’nın ortasında hizmet veren “ Kars Çiftliği” siparişlerinizi günlük olarak bile Kars’tan getirtebiliyor.. Gıda ve lezzet değeri çok üstün mamulleri olan bu mandıranın sahipleri Çağatay bey ve Yıldız hanım..

Çağatay beyin çok yoğun olduğu veya ürün temin etmeye gittiği zamanlar eşi Yıldız Hanım zevkle ve ustaca dükkana sahip çıkıyor..Mandıradaki zevkli tanzim, temizlik ve düzen buraya bir hanım elinin değdiğinin açık belirtisi.. Süt ürünlerinin yanı sıra hakiki çiçek balı, doğal mumlu bal, harnup pekmezi gibi pekmez çeşitleri, nar ekşileri v.s gibi ürünlerden kullananlar çok memnunlar.. Hayırlı satışlar dilerken Urla’ya sundukları bu hizmetten dolayı kendilerini kutlarız..

Not: Resimde kendilerini her fırsatta tanıtan komşuları ve müşterileri, Urla-Tema gönüllüsü ve Urla Kadın Meclisi yönetim kurulu üyesi Ayfer Nalbant, Çağatay Beye siparişleri iletirken..

Hakkında Yasemin Tutal

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Required fields are marked *

*