yarimada.org yarimada.org yarimada.org
yarimada.org yarimada.org yarimada.org
9 Nisan 2020 Perşembe
SON HABERLER
URLA BELEDİYE BAŞKANI SİBEL UYAR’A TEŞEKKÜR YEMEĞİ

URLA BELEDİYE BAŞKANI SİBEL UYAR’A TEŞEKKÜR YEMEĞİ

Urla Belediye Başkanı Sibel Uyar Türk Kadınlar Birliği Urla Şubesi tarafından Lapena Restoran’da kendisi için düzenlenen teşekkür yemeğine katıldı. Şu ana kadar yapmış olduğu hizmetlerden ve kadınlara verdiği desteklerden dolayı Başkan Uyar’a teşekkür eden Türk Kadınlar Birliği Urla Şube Başkanı Ayşe Başkanoğlu; “5 yıllık süreçte Başkanımızla her zaman uyum içinde çalıştık. Bizlere her zaman destek oldu. Birlikte çok güzle işler başardık. Bugünde burada Başkanımız için toplandık. İstedik ki Başkanımız Sayın Sibel Uyar’a bir teşekkür edelim. Bizler de her zaman başkanımızın yanında olup, destekçisi olacağız. Birlikte birçok güzel işlere imza atacağız” dedi.

Her zaman kadınların yanında olduğunu, kadınların da hayatın her alanında olması gerektiğini birkez daha vurgulayan Urla Belediye Başkanı Sibel Uyar; “Ben her yerde kadınları anlatıyorum. Kadınların sadece siyasette değil her alanda olması gerektiğini söylüyorum. Ama galiba yeterince birlik olamıyoruz. Birlik olsak herşey daha farklı olabilir. Ben bunun için çalışmaya devam edeceğim. Bu beş yılda çok şeyler öğrendim. Urlamıza ve Urlalılarımıza hizmet etmeye çalıştık. Bundan sonrada Urlam için çalışmaya devam edeceğim. Emeği geçen herkese çok teşekkür ederim” ifadelerini kullandı.

Hakkında Yasemin Tutal

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Required fields are marked *

*

Değerli Okuyucularımız,

Bizden haber almak isterseniz lütfen e postanızı paylaşın.

You have successfully subscribed to the newsletter

Kaydınız oluşturulurken bir hata gerçekleşti. Lütfen daha sonra tekrar deneyiniz.

Yarımada.org Çeşme Seferihisar Güzelbahçe Urla Karaburun Haberleri will use the information you provide on this form to be in touch with you and to provide updates and marketing.