yarimada.org yarimada.org yarimada.org
yarimada.org yarimada.org yarimada.org
10 Nisan 2020 Cuma
SON HABERLER
Urla Antika Pazarı- Pazar yeri İlgi bekliyor
Urla Antika Pazarı Mayıs 2018

Urla Antika Pazarı- Pazar yeri İlgi bekliyor

Bir aydır Cumartesi günleri Urla Pazar yerinde Antika Pazarı kuruluyor. Reklam yapılmadığı için bilen yok. Buna antikacılar da dahil. Pazar yerinin canlanması gerek. Bir ara seçkin kitlelere hitabedilecek motorsikletlerin  ve iki tekerleklilerin Urla Pazar yerinde teşhirler ve alıverişleri konuşuldu.  Bu pazarın Türkiyenin en büyük iki tekerlekli araç pazarı olması hedeflenecekti. Maalesef Pazaryeri yönetim kurulu toplanamadı. Zaten çoğunluk Belediye’de olduğu için ilgi ve ivmenin de şu anki durumda Urla Belediyesinden gelmesi gerek.

Bir şekilde Alaçatının kopyası olan Antika pazarı yapılmaya başlandı. Bir planlama ve reklam olmadığı için heli resimde gözüküyor.

Beymen’in eski CEO su Nur Akerman yakında pazar yeri konusunda belediye’ye bir proje sunmayı planlıyor. Nur Hanım İstanbul’ için geliştirdiği projeyi Urla belediyesine sunacak. Bakalım neler olacak.

Urla Antika Pazarı Mayıs 2018

 

 

 

Hakkında Mahmut Tolon

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Required fields are marked *

*

Değerli Okuyucularımız,

Bizden haber almak isterseniz lütfen e postanızı paylaşın.

You have successfully subscribed to the newsletter

Kaydınız oluşturulurken bir hata gerçekleşti. Lütfen daha sonra tekrar deneyiniz.

Yarımada.org Çeşme Seferihisar Güzelbahçe Urla Karaburun Haberleri will use the information you provide on this form to be in touch with you and to provide updates and marketing.