yarimada.org yarimada.org yarimada.org
yarimada.org yarimada.org yarimada.org
9 Ağustos 2020 Pazar
SON HABERLER
Urla Anadolu Liseli Genç TEMA Teşkilatı Okullarına ve Bölgenin Doğasına Sahip Çıkıyor

Urla Anadolu Liseli Genç TEMA Teşkilatı Okullarına ve Bölgenin Doğasına Sahip Çıkıyor

Urla Anadolu Liseli Genç TEMA Teşkilatı Okullarına ve Bölgenin Doğasına
Sahip Çıkıyor
Urla Anadolu liselisini çevreye ve okullarına duyarlı gençleri TEMA Urla ile birlikte kurdukları Genç TEMA teşkilatı olarak gerçek lider özelliklerini taşıyan Öğretmenleri Gülistan Parlak ve Tema gönüllüleriyle birlikte Belediye Başkanlığını ziyarete gittiler. image
Okullarını daha da güzelleştirmek, belediye ile halledilmesi gereken bazı konulara çözüm getirmek için görüşmeler yaptılar.. Düşündükleri, planladıkları Projelerini, planlı bir şekilde ilgili birimlere iletilmek üzere başkanlığa bildirdiler.
Başkanyardımcısı Erhan bey tarafından ilgi ile karşılandılar, sorunları yerinde tesbit için planlamalar yaptılar.
Görüşme her iki taraf içinde olumlu ve akıcı geçti.. Bu arada TEMA Urla’ya verilmiş bir sözü yerine getirmek üzere geliştirilmiş bir diğer konuda dile getirilip
Hatırlatma yapıldı. Bu konu Genç TEMA teşkilatınında yakından ilgilendiği,Urla TEMA’ya Merkezde bir çalışma ofisinin hayata geçirilmesi konuydu.. Bu konunun da irdelenmesi karara bağlandıktan sonra değerli lider öğretmenler ve öğrenciler genel sorunlardan, geleceğe dair plan ve isteklerden söz ederek çok verimli bir yönde gelişti..
Sorunlarını ve projelerini cesurca yetkili makamlara ileterek sağlıklı iletişimler kuran gençler ve değerli öğretmenleri bu verimli birlikteliğin sonuçlarını şimdiden almış oluyorlardı. Çünkü sorunları doğru saptayıp , etkilibir şekilde yerine ifade edebilmek onları yarıyarıya çözmek sayımazmı? gerisi takip ve ilgili makamların imkanları..
Her iki tarafıda bu olumlu gelişmeden dolayı kutlar, soçucun verimli olmasını dileriz.k

Hakkında Yasemin Tutal

Bir yorum

  1. Destekleyici ve güçlü aktarımlarınız için teşekkürler-TEMA URLA-

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Required fields are marked *

*