yarimada.org yarimada.org yarimada.org
yarimada.org yarimada.org yarimada.org
8 Ağustos 2020 Cumartesi
SON HABERLER
Tutulma Enerjilerini Nasıl Kullanabiliriz?

Tutulma Enerjilerini Nasıl Kullanabiliriz?


Tutulmalar, hayatımızın daha evvelce karanlık kalmış alanlarını aydınlatırlar.

Görünür olmayan görünür hale gelmesine neden olurlar. Özellikle de ay tutulmaları…

Duygusal konuları öne çıkaran ay tutulmaları, hali hazırdaki işleri tamamlamak ve artık bırakmak zamanıdır. Ayrıca duygusal olarak dengeyi sağlamak zor olacağından, bazı önemli kararlar vermekten kaçınmakta fayda vardır.

Tutulma Yay burcu gibi kendi içsel bilgine yönelmeyi ifade eden bir burçta olunca, aktif ve dışa dönük olmak yerine, içe çekilmek, kendi dinamiklerini gözden geçirmek daha isabetli olabilir.

Sonuç olarak iç sesimizi takip etmemiz sayesinde, daha isabetli kararlar alabiliriz. Kendimize yeni uğraşlar bulabilir, yeni çevrelere girebiliriz.

Değişimin heyecanını içimizde hissedersek, bu değişimleri kişisel gelişimimiz için deneyimlenmesi gereken birer vesile olarak görürsek, pozitif kullanma şansını yakalamış oluruz.

Kişisel egolarımızı bir kenara bırakıp, bütünün bir parçası olduğumuzu hatırlamamız gerekiyor.

Macera arayışı artarken enerji artabilir. Evrensel anlamda enerji sanki içinizde yeni bir şey inşa edermiş gibi hissedebilirsiniz. Enerjinizi dışarı çıkarmak için yaşayacağınız değişimin neler olacağını, önünüzdeki günlerde görebilirsiniz.

Kendinizi ifade etmek konusunda bir adım öne geçebileceksiniz.

Öte yandan, tutulma civarındaki günlerden itibaren kendimizde düzeltmek istediğimiz, hayatımızda değiştirmek şeylere yönelirken, aceleci davranmamalı, kendimize gereğinden fazla yüklenmemeliyiz.

İletişimde kullandığımız dil uzlaşıya mı yönelik yoksa çatışmalara mı taşıyor diyalogları? Ön yargılı ve tepeden bakan bir yaklaşım tarzımız varsa, belki de şimdi değiştirmenin tam zamanı.

Hayat felsefemizi gözden geçirelim ve ne yapmak istediğimize karar verelim; “Üzüm mü yiyeceğiz, bağcı mı döveceğiz?” Kararsızlıklar, ikilemler yaşanabilir. Genel anlamda, Taşımacılık, ulaşımla ilgili sorunlar, medya, basın, edebiyat ile ilgili balon, gelip geçici, gündem doldurucu ama anlık ses getirici haberlerle karşılaşabiliriz.

VEGA temmuz 2020 izmir

Hakkında Vega

Kimim ve Ne yapmalıyım? sorularını sormaya başladığım anlarda gökyüzü yolculuğum başladı ve ardından akademik anlamda ilk öğretiler geldi. Üniversite, Yurt dışı eğitimler derken, her bir öğreti beni bir adım daha ileriye taşıdı.. . Kendini keşfetmeye çalışan ve dönüşüme kucak açan herkese tüm sevgimle rehberlik yapıyorum.

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Required fields are marked *

*