yarimada.org yarimada.org yarimada.org
yarimada.org yarimada.org yarimada.org
10 Nisan 2020 Cuma
SON HABERLER

Tunç Soyer’den Büyükerşen açıklaması

Sosyal Demokrat Belediyeler Derneği (SODEM) Yönetim Kurulu Başkanı ve Seferihisar Belediye Başkanı Tunç Soyer, Eskişehir Büyükşehir Belediye Başkanı Yılmaz Büyükerşen’e yapılan saldırıyla ilgili SODEM Yönetim Kurulu adına bir açıklama yayınladı. Soyer açıklamasında şu ifadelere yer verdi;

Eskişehir Büyükşehir Belediye Başkanımız Prof. Dr. Yılmaz Büyükerşen’in geçtiğimiz gün uğradığı saldırıyı üzüntüyle öğrenmiş bulunuyoruz.

Hem Anadolu Üniversitesi Rektörü hem de Eskişehir Büyükşehir Belediye Başkanı olarak, Eskişehir’in çağdaş, huzurlu, müreffeh bir kent olması yolundaki eşsiz başarıları tüm ülke kamuoyu tarafından taktir edilen Prof. Dr. Yılmaz Büyükerşen’in uğradığı bu çirkin saldırıyı kabul edilemez buluyoruz ve kınıyoruz.

Son bulmasını dilediğimiz ve istediğimiz bu tür saldırılar Belediye Başkanlığı Görevlerimizi en iyi şekilde ifa etme istek ve idealimizden bizi geri döndürmeyecek, azmimizi daha da güçlendirecektir.

Kamuoyuna saygı ile duyurulur.

Sosyal Demokrat Belediyeler Derneği

Hakkında Yasemin Tutal

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Required fields are marked *

*

Değerli Okuyucularımız,

Bizden haber almak isterseniz lütfen e postanızı paylaşın.

You have successfully subscribed to the newsletter

Kaydınız oluşturulurken bir hata gerçekleşti. Lütfen daha sonra tekrar deneyiniz.

Yarımada.org Çeşme Seferihisar Güzelbahçe Urla Karaburun Haberleri will use the information you provide on this form to be in touch with you and to provide updates and marketing.