yarimada.org yarimada.org yarimada.org
yarimada.org yarimada.org yarimada.org
19 Ağustos 2019 Pazartesi
SON HABERLER
Trafik Urla Gülbahçe’den denetlenecek

Trafik Urla Gülbahçe’den denetlenecek

Trafik Denetleme İstasyon Amirliği Merkezi Urla’nın Gülbahçe Köyü’nde açıldı
Güzelbahçe Bölge Trafik Denetleme İstasyon Amirliği Merkezi Urla’nın Gülbahçe Köyü’nde hizmete açıldı. Açılışa; İzmir Vali Yardımcısı Adem Karahasanoğlu, İl Emniyet Müdürü Celal Uzunkaya, İl Emniyet Genel Müdür Yardımcısı Necat Özdemir, Urla Belediye Başkanı Sibel Uyar, İzmir Büyükşehir Belediyesi Başkan Vekili Dr. Sırrı Aydoğan, Urla İlçe Emniyet Müdürü Oğuzhan Şahin, İzmir Yüksek Teknoloji Enstitüsü Genel Sekreteri Bahadır Yaldız, daire başkanları, 14 ilin trafikten sorumlu şube müdürleri, emniyet mensupları ve oda başkanları katıldı.

YORULAN SÜRÜCÜLER İÇİN DİNLENME ODASI

Açılış konuşmasını gerçekleştiren Uzunkaya 2013 çalışmalarında başlayan hizmet binasının bir buçuk yıl içerisinde bittiğini söyledi. Uzunkaya; “ İstasyonun açılmasında katkısı olan herkese huzurunuzda teşekkür ediyorum. İstasyonumuzun şehrimize, bölgemize ve vatandaşlarımıza hayırlı olmasını diliyorum. Kazasız sağlıklı yolculuklar için katkı sağlayacak bir aracı unsur olmasını temenni ediyorum. İstasyonumuzda şöfor dinlenme odası var. Güzergah üzerinde yolculukta yorulan sürücülerin istedikleri zaman bu istasyonu kendi otel odası ya da ev odası gibi kullanabilirler ” diye konuştu.
Uzunkaya, acil durumlarda yaralıların alınması için ulaşım sahası olduğunu da vurguladı.
Vali Yardımcısı Karahasanoğlu, İl Emniyet Müdürü Uzunkaya, Urla Belediye Başkanı Uyar ve beraberindekiler İstasyon Amirliği Merkezi’nin açılışını gerçekleştirdiler. Heyet, hizmet binası açılışının ardından binayı gezdi.
Binanın yapılması aşamasında katkılarından dolayı Başkan Uyar, Yüksek Teknoloji Enstitüsü Genel Sekreteri Bahadır Yaldız, İzbeton A.Ş adına Hüseyin Sezer, Bülbüloğlu İnşaat adına Bekir Bülbüloğlu ve Folkart Yapı Sanayi adına Deniz Gökçen teşekkür plaketi aldılar.
Emniyet Müdürü Uzunkaya ve Başkan Uyar önderliğinde günün anısına hatıra ağacı dikildi.

Hakkında Editör

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Required fields are marked *

*