23 Ocak 2019 Çarşamba
Son Haberler
Tema Urla, Mordoğan  Anaokunda.. 3-4-5 Erken Eğitimi Seç

Tema Urla, Mordoğan Anaokunda.. 3-4-5 Erken Eğitimi Seç

image

Urla Tema, yalnız Urla’da değil civarındanda daTema’nın çevre eğitim müfredatı olan çok önemli etkili bir programı uygulamaya devam ediyor. Duyarlı okul yöneticilerinin ve eğiticilerin bu eğitimi talep etmeleri bu sıradaki önceliği sağlayabiliyor.
Gönüllü Sorumlusu Ayşen Kaya, Mürüvvet Tosun, Ayfer Nalbant, D.Şarman eşliğinde Eğitim Sorumlusu Türkan Hanım 3-5-6 yaş guruplarına ana eğitim seviyesinde başarılı bir eğitim verdi.
Okuldaki sevecen başarılı öğretmenler, İlknur Avcı, Zehra Altıparmak, Sevda Bal minik ama güzel eğitilmiş öğrencilerini çevre bilincine hazırlanmışlardı. Bu yüzden öğrenciler konuları zevkle oyun oynar gibi ve öğrendiler. Bu arada Tema eğitimcisi Türkan hanım küçük yaş gurubunun seviyesine başarıyla yaptığından minikler bilgileri kısa zamanda benimseyip tekrarlamaya başladılar.
Kısa bir süre önce İstanbul’dan gelen okulun başarılı yöneticisi Günhan Bıçak 29.5.13 Çarşamba günü saat 19.00 da yapılacak okul gösterisini anlatarak tüm ilgi duyanları etkinliğe davet etti.
Dostluk içinde eğitim konularının pekiştirmesi ile devam eden sohbet ,önümüzdeki dönemlerde çevre için yapılacak yararlı işlerin planlanlanması ile sona ererken Ana okulun öğrencileri artık minik Tema’lı olmanın mutluluğu içindeydiler. image

Hakkında Editör

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Required fields are marked *

*