yarimada.org yarimada.org yarimada.org
yarimada.org yarimada.org yarimada.org
24 Ağustos 2019 Cumartesi
SON HABERLER
Şifne’ye Yeni Planlar!   Marina ve Muhteşem Otel

Şifne’ye Yeni Planlar! Marina ve Muhteşem Otel

 

 

 

dalgic sifne

 

Dün Şifne’nin gizli mücevheri Şifne Belediye Termal tesislerinde Muhittin Dalgıç’ı gördük. Yarın yapılacak Yarimada Platformu’na katılamayacağını söyleyen  Başkan,  son günlerde  mesaiye bile gitmediğini ve yeni projeler peşinde koşuşturmakta olduğunu söyledi.  Planlanan yeni Marina ve  Şifne Termal Tesisin modernizasyonu içeren dev proje için imar izni almak için çalıştıklarını açıkladı.

 

Birçok Çeşme’linin hala bilmedikleri Şifne Belediye Kaplıcaları, yeni başkan tarafından özenle tamir edilmiş adeta yepyeni bir mekan olmuş. Yazın çamur banyoları ile ünlü bu tesis derli toplu olmuş bu haliyle bile çok hayır duası alır.  Daha ziyade bu pırlantanın farkında olanlar yabancılar. Tek eksik belki buraları bağışlayan hekimin bir büstü  ve buraların tarihçesi hakkında girişte vefa adına  bilgi.

Yarimada Haber Merkezi

Hakkında Mahmut Tolon

Bir yorum

  1. Sema Öğünlü

    marinalardan marina beğeneceğiz yakında….ben şifne’nin marinasız ve muhteşem otelsiz biraz derlenip toplanması gerektiğine inananlardanım…. nereye muhteşem otel ve marina yapıldı da o yer özgün ve temiz kalabildi ki….. Şifne için üzüldüm doğrusu…. Şifalı sularına zarar gelmez umarım….

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Required fields are marked *

*