yarimada.org yarimada.org yarimada.org
yarimada.org yarimada.org yarimada.org
29 Mayıs 2020 Cuma
SON HABERLER
Seferihisar CHP delege seçimlerinde skandal

Seferihisar CHP delege seçimlerinde skandal

Seferihisar CHP delege seçimlerinde skandal

Kongre sürecine girilen CHP Seferihisar Teşkilatı’nda delege seçimleri skandal ile başladı. Çamtepe mahallesindeki partililerin delegeleri seçmek için 21.30 ile 22.00 saatleri arasında oy kullanacağı duyurulmasına rağmen, Sandık sorumlusu ve aynı zamanda ilçe parti yönetici olan Semih Tuğral saat 18.000’de Çamtepe mahallesine gitmeden, Gödence mahallesinde 2 partiliye oy attırdı ve sandığı kapattı.

Yine Gödence mahallesinde 20.00 ile 21.00 arasında yapılacağı duyurulan delege seçimi, saat 20.00’de yapıldı ve 15 dakika sonra sandık kapatılıp Gödence mahallesinden ayrılındı.

CHP Seferihisar İlçe Başkanlığı’na adaylığını açıklayan Elvan Öney, skandal ile ilgili şu açıklamayı yaptı “İlçe başkanlığından yapılan ve 20.00 ie 21.00 saatleri arasında gerçekleştirileceği açıklaması üzerine saat tam 20.00’de Gödence mahallesine gittim. Oradaki partililer seçimlerin yarım saat önce yapılıp tamamlandığını söylediler.

Mevcut ilçe başkan ve teşkilatı ayak oyunlarıyla kendilerini tekrar seçtirebilmek için çeşitli tezgahlar sergiliyorlar. Bu hiç adil bir seçim değil. Bunun adı tamamen skandaldır” dedi.

Hakkında Yasemin Tutal

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Required fields are marked *

*