yarimada.org yarimada.org yarimada.org
yarimada.org yarimada.org yarimada.org
6 Haziran 2020 Cumartesi
SON HABERLER
Seferihisar Akkum plajı haftada iki gün ücretsiz

Seferihisar Akkum plajı haftada iki gün ücretsiz

Seferihisar Akkum plajı haftada iki gün ücretsiz

Seferihisar’da yaşayanların ve günübirlik ziyaretçilerin yoğun ilgi gösterdiği Akkum Plajı yapılan yenileme ve temizlik çalışmalarıyla 2015 yazına hazır hale getirildi. Plaj haftanın iki günü (pazartesi ve perşembe) ücretsiz olarak halkın kullanımına açık olacak.

Seferihisar Belediyesi ekipleri tarafından tüm plajlarda yapılan çalışmalarla, kışın getirdiği atık ve çöplerden temizlenerek pırıl pırıl haline getirilen plajlar yaz sezonunda misafirlerini beklemeye başladı. 11 Mavi Bayraklı plajıyla Ege Bölgesi’nin en çok mavi bayraklı halk plajına sahip ilçesi Seferihisar, 2015 yazında da yerli ve yabancı turistlerin en sık ziyaret ettiği plajlar arasında olacak.

Yaz sezonu boyunca pazartesi ve Perşembe günleri ücretsiz olacak Akkum Plajı’nda salı, çarşamba ve Cuma günleri 2 Lira, cumartesi ve pazar günleri 5 Lira giriş ücreti alınacak.

kaynak:Seferihisar.com

Hakkında Yasemin Tutal

2 yorum

  1. Hangi günler bilelim..

  2. Yaz sezonu boyunca pazartesi ve Perşembe günleri ücretsiz olacak Akkum Plajı’nda salı, çarşamba ve Cuma günleri 2 Lira, cumartesi ve pazar günleri 5 Lira giriş ücreti alınacak.

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Required fields are marked *

*