yarimada.org yarimada.org yarimada.org
yarimada.org yarimada.org yarimada.org
10 Nisan 2020 Cuma
SON HABERLER
Şampiyonlar Avrupa’dan Urla’ya kupa ve madalyalarıyla Döndüler..

Şampiyonlar Avrupa’dan Urla’ya kupa ve madalyalarıyla Döndüler..

Şampiyonlar Avrupa’dan Urla’ya kupa ve madalyalarıyla Döndüler..

Ali Rıza Mete Urla Yelken Ve Gençlik Kulübü sporcuları Avrupa ve dünyada fırtına gibi esti. Milli Takım’a 10 sporcu birden vermeyi başaran kulübün minik ve genç sporcuları Avrupa ve Dünyada elde ettikleri kupa ve madalyalar gurur yarattı..
Rasim Yaşar, Yunanistan ve İtalya’da yapılan yarışmalarda üst üste Türkiye rekorları kırdı. Başantrenör Gürbüz Arıkan, “Sporcumuz Rasim bir üst sınıfa geçti. Artık Olimpik sınıfta yarışacak. Son olarak Dünya 5’incisi Avrupa 4’üncüsü oldu. Monaco’da ise 16 takım arasında takım olarak ikinci olduk, final oynadık. Hedefimiz gelecek yıl Avrupa’da takım olarak birinciliği elde etmek” dedi.
Başarıları sonrasında Monaco Başbakanı’nın ağırladığı Urlalı sporcuların Fethiye’de yapılan ve 370 sporcunun katıldığı yarışmalarda bir şampiyonluk ve 3-4 ve 5.lik dereceleriyle Urla’ya döndüğünü de anlatan Gürbüz Arıkan,
Milli Takım’a seçilenlerin isimlerini şöyle sıralandı :

“ARM Urla Yelken Kulübü’nden halen Çeşme’de Milli Takım kampında 429 Sınıfı’nda Rasim Yaşar, Kaan Parlas, Alçin Subaşı, Ege Çikoğlu Optimist Sınıfında Mustafacan Öztuncel, Alp Namdar, Okyanus Arıkan, Mert Aydoğan, Karya Başaraner, Levent Mert Merih bulunuyor. “ dedi.
 

Hakkında Deniz Şarman

Bir yorum

  1. Helal olsun Urla,lı gençlere Tebrikler sevgiler.

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Required fields are marked *

*

Değerli Okuyucularımız,

Bizden haber almak isterseniz lütfen e postanızı paylaşın.

You have successfully subscribed to the newsletter

Kaydınız oluşturulurken bir hata gerçekleşti. Lütfen daha sonra tekrar deneyiniz.

Yarımada.org Çeşme Seferihisar Güzelbahçe Urla Karaburun Haberleri will use the information you provide on this form to be in touch with you and to provide updates and marketing.