yarimada.org yarimada.org yarimada.org
yarimada.org yarimada.org yarimada.org
8 Nisan 2020 Çarşamba
SON HABERLER

Organik kahvaltının adresi Zeytinaltı

Gerçek Alaçatı lezzetleri ile kahvaltı yapmak isteyen doğal yaşam meraklılarının değişmez mekanı Zeytinaltı bu sezon da tatilcilerin vazgeçilmez adresi olmaya devam ediyor.

Alaçatı’da Hanife, Keriman ve Atilla Sezginer tarafından kurulan Zeytinaltı, yüzde 100 organik ürünlerden oluşan kahvaltı menüsüyle, misafirlerini, üzüm bağlarının arasında, zeyin ağaçlarının gölgesinde ağırlıyor. Bu sezon yapılan düzenlemeyle çocukların da keyifle vakit geçirebileceği doğal bir ortam oluşturan Zeytinaltı, misafirlerine muhtaşem bir doğada kahvaltı yapma imkanı sunuyor. Kendi yetiştirdikleri üzümlerden ürettikleri üzüm suları mekanın vazgeçilmez lezzetlerinden olurken, Sezginer kardeşlerin, kendi bahçelerinde yetişen hemen hemen tüm meyvelerden ürettikleri reçeller, yine kendi ürettikleri zeytinler kahvaltı sofrasının baş köşesinde yer alıyor. Zeytinaltı’nda kahvaltıda tattığınız reçelleri ve yine bahçede yetişen mahsülden yapılan turşu ve zeytinleri küçük şirin ambalajlarda satın alma imkanına da sahipsiniz.

Zeytinaltı’nın, şehrin gürültüsünden uzak, doğayla başbaşa huzurlu bir ortamda kahvaltı yapmak isteyen ailelerin ilk tercihi olduğunu dile getiren Atilla Sezginer, “Sunulan eşsiz lezzetler ile büyük bir keyifle kahvaltınızı edebileceğiniz, minderlere uzanıp gazetenizi okuyabileceğiniz, isterseniz hamaklarda kestirebileceğiniz eşsiz rahatlığı konuklarımıza sunmak için hazırlanmış bir mekanız. Kahvaltınızı yaptıktan sonra bahçemizde yetişen meyveleri dalından koparıp yiyebilir, kendi bağımızda yetişen üzümlerden yaptığımız üzüm suyunun ferahlatıcı lezzetini tadabilirsiniz” dedi. Zeytinaltı haftanın her günü saat 17.00’a kadar hizmet veriyor.

Hakkında Yasemin Tutal

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Required fields are marked *

*

Değerli Okuyucularımız,

Bizden haber almak isterseniz lütfen e postanızı paylaşın.

You have successfully subscribed to the newsletter

Kaydınız oluşturulurken bir hata gerçekleşti. Lütfen daha sonra tekrar deneyiniz.

Yarımada.org Çeşme Seferihisar Güzelbahçe Urla Karaburun Haberleri will use the information you provide on this form to be in touch with you and to provide updates and marketing.