yarimada.org yarimada.org yarimada.org
yarimada.org yarimada.org yarimada.org
2 Haziran 2020 Salı
SON HABERLER
Ömre Bedel! Urla

Ömre Bedel! Urla

 

 

Urla’nın artık yeni bir lokantası var. Sanat Sokağının fikir annesi  Sevda Sadıç  ve Ömür Tüfekçi  Malgaça pazarının girişinde yeni bir mekan açtılar. Mantıklı fiyatlarla özenle seçilmiş emaye kaplarda gerçekten artık nadir görülen bir rikkat ile pişirilmiş yemekleri  güler yüz ile  ikram ediyorlar.  Fiyatlar gayet mantıklı Yakında camekanlarında çeşitli gazetelerden yazılar görürsünüz.  Saim Uysal ve Tezer Orhan ile yemek yedik. Sunum ve tadlar harika idi.  Allah ayaklarını düz bastırsın ve her daim güler yüzlü kılsın dilerim. Bilhassa bu gidişle çok para kazanınca da bu prensipleri sulanmaz diye umalım. Ama Sevda Hanım prensipler konusunda malum katıdır.  Mekandaki prensiplerin pek sulanmaya yüz tutacaklarını da sanmıyorum. Üst kattan tüm Malgaca  pazarı ayaklar altında. Sigara içenler için ayrıca da bir balkon var. Tüm mekana kadın eli değdiği de besbelli.
Haber: Mahmut Tolon , Foto: Tezer Orhan

Hakkında Mahmut Tolon

3 yorum

  1. guzel olmuş..

  2. Bir dostumu, dostları ile ”ÖMRE BEDEL YEMEKLER’DE ağırlamak son derece keyifliydi. Mekânımızı ve lezzetlerimizi beğenmiş olmaları ayrı bir keyif oldu. Prensiplerime bağlı olmam kalitemizin de garantisi olacak. Ziyaretiniz ve yüreklendirmeleriniz için çok teşekkür ederiz.

  3. Çiğdem Eraslan

    Cok ozgun bir yer. Ama arac park yeri olarak kullanilmasi cok yazik. Kemeraltindaki Kizlar hani avlusu gibi hayal ediyorum orasini. Sibel hanim ilgilenir mi acaba?

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Required fields are marked *

*