yarimada.org yarimada.org yarimada.org
yarimada.org yarimada.org yarimada.org
21 Ağustos 2019 Çarşamba
SON HABERLER
Masa Tenisi Şampiyonası Çeşme’de yapıldı.

Masa Tenisi Şampiyonası Çeşme’de yapıldı.

İstanbul Kuruluşlararası Masa Tenisi Spor Derneği ( İKMTSD ) tarafından bu yıl 12.’si düzenlenen çalışanların Kuruluşlararası Açık Masa Tenisi Şampiyonası Çeşme’de yapıldı.

Çeşme Kapalı Spor Salonu’nda gerçekleştirilen şampiyonaya Türkiye genelinden 17 ilin Kurum ve Kuruluş takımları katıldı.

Yapılan müsabakalarda, Erkekler Süper Grup’ ta 13, 1. Grup’ta 32 takım, Kadınlarda da 8 takım olmak üzere toplam 53 takım 260 sporcu mücadele etti. Turnuva sonucunda Süper Grup’ta Türk Telekom – Ankara, 1. Grup’ta Merkez Bankası – Ankara, Bayanlarda ise CİSCO – İstanbul birinciliği kazandı.

Çeşme Kapalı Spor Salonu’nda gerçekleştirilen ödül töreninde dereceye girenler ödüllerini İzmir Vali Yardımcısı Cumhur Güven Taşbaşı, Çeşme Kaymakamı İnci Sezer Becel ve Çeşme Emniyet Müdürü Hakan Becel’in elinden aldı.

Masa Tenisi Spor Derneği Başkanı Uğur Beşok; “Türkiye genelindeki kurum ve kuruluşlarda çalışan kişilerin spor yapmalarına imkan sağlıyoruz ve aynı zamanda kurum ve kuruluşlar arasında dayanışmayı sağlıyoruz. Bu yıl 12.sini düzenledik. Çeşme’de ilk kez yapıldı. 17 ilden 53 takım, 260’a yakın sporcu var turnuvada. Bu rakam zaman zaman artabiliyor veya eksilebiliyor. Burada çalışıyor gibi gösterilen birini tespit ediyoruz onları ve onları kesinlikle oynatmıyoruz. Biz işimizi doğru yapmaya gayret ediyoruz. ve onunda meyvesini topluyoruz. Her sene katılım daha yüksek oluyor. Son dört yıldır masa tenisi branşına ilgi giderek artıyor.”

Hakkında Editör

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Required fields are marked *

*