yarimada.org yarimada.org yarimada.org
yarimada.org yarimada.org yarimada.org
7 Haziran 2020 Pazar
SON HABERLER
Manzara Sitesinin Verimli Çalışkan Çocukları..

Manzara Sitesinin Verimli Çalışkan Çocukları..

Manzara Sitesinin Verimli Çalışkan Çocukları..
Yaşıtları bilgisayar oyunları peşindeyken onlar Doğan’ın içinde OYUN ALANI yarattılar..

Günlerdir İskele nin sevilen sitelerinden biri olan Manzara’da hararetli bir çalışma var., Sitenin çalışkan çocukları : Derin Koç Doğa Yücel Betül Aydın Sude Dönmez Demir Şenbaş Turgut Koparan Tuğra Koparan , manzaraya hakim güzel bir alanı oyun ve spor sahası haline dönüştürmek için tüm becerilerini seferber edip büyüklere bir sürpriz hazırlığı içine girmişler..image
Alan düzeltilmiş, eskiye yüz tutmuş koltuklar dekoratif boyanarak yenilenmiş, alanın çevresindeki bazı kayalar motif ve çiçek resimleriyle renklendirirmiş.. Gerçekten yaratıcılıklarını kullanarak oluşturdukları alan görülmeye değer hale gelmiş..
Becerikli çocuklarımız hazırlıklarını tamamladıktan sonrada organize ettikleri açılışa biz büyükleri özenle davet ettiler..
Site sakinleri elleriyle hazırladıkları ilginç birbirinden lezzetli ve süslü ikramlarıyla açılışa gelince sevindirici tabloyla karşılaştılar.. Sitenin bir bölümü şık bir oyun alanına dönüşmüştü..

Site yöneticisinin eşi Hatice hanım güzel şıkır şıkır bir kurdeleyi alanın girişine çocuklarla birlikte germiş ve çocuk sayısı kadarda makas getirmişti.

Kurdele kesiminden önce Yönetici Naci Doğan’ ın yaptığı konuşma anlamlı ve içerik açısından dikkate değerdi.. Doğan :” Öncelikle büyüklerin yapamadıklarını gerçekleştiren çocuklarımız bu davranışlarıyla bizimde tekrar bir araya gelmemizi sağladıkları için sevinçliyim ” diyerek şöyle devam etti ; “genelde çocukların bilgisayar ve tv. başında oldukları bu dönemlerde, doğaya, açık havada oyuna yönelik bu girişimlerinden dolayı çocukları kutluyorum, ben sadece girişimlerine izin verdim ve emniyet açısından gözledim, herşeyi kendi imkan, planlama ve hünerleryle ortaya çıkardılar, bu olumlu davranışlarını yürekten destekliyorum, ileriye dönük güzel şeyler vaad ediyorlar” diyerek alkışlar arasında çocukların kurdeleyi kesmelerine yardımcı oldu..
Ardından ikramlar yapıldı becerikli çocuklarımız bizlere alanı gezdirdiler..
Hazırlandıkları maç bu mutlu olayın devamında heyecan yarattı. Büyüklerinde bir süre sonra özenerek maça katılmaları neşe yarattı..
Tasarladığınız ve uyguladığınız bu güzel girişimden dolayı sizleri yürekten kutluyor, yaşamınızdada tasarılarınızı hep böyle gerçekleştirmenizi diliyoruz sitemizin sıra dışı güzel çocukları..

Hakkında Yasemin Tutal

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Required fields are marked *

*