yarimada.org yarimada.org yarimada.org
yarimada.org yarimada.org yarimada.org
10 Ağustos 2020 Pazartesi
SON HABERLER

Manisa da Seferihisar’ın “Yavaş Şehir” Modeline Hayran

Bir yıldır Manisa temsilciliği bulunan derneğe çalışmalarında başarılar dileyen Başkan Ergün, derneğin başarılı işlere imza atması temennisinde bulundu.

Belediye Başkanı Cengiz Ergün, Tüm Sanayi ve İş Adamları Derneği (TÜMSİAD) Manisa İl Temsilcisi Sezgin Akduman ve yönetim kurulu üyelerini makamında ağırladı. Akduman, kendilerini kabul ettiği için Başkan Ergün’e teşekkür ederek, dernek hakkında bilgi verdi. DerneğinManisa temsilciliğinin bir yıldır faaliyette olduğunu belirten Akduman, “Manisa’da her türlü iş kolundan iş adamını bir araya getirmek amacıyla çalışmalarımıza başladık.

Çeşitli sektörlerde çalışan üyelerimizle ulusal ve uluslar arası seminerlere, konferanslara katılıyoruz” dedi. Özellikle inşaat sektörüne ağırlık verdiklerini dile getiren Akduman, ‘Yavaş Şehir’ ismi ile tanınan Seferihisar gibi bir modeli Manisa’da gerçekleştirebilmek adına bir proje hazırlığında olduklarını söyledi. Başkan Ergün de ziyaretlerinden dolayı TÜMSİAD üyelerine teşekkür ederek, “Mesleki anlamda faydalı bir yola çıktığınız için sizleri tebrik ediyorum. Manisa’ya katkı sunacağınıza inanıyorum. Çalışmalarınızda başarılar diliyorum’ dedi. TÜMSİAD İl Temsilcisi Akduman günün anısına Başkan Ergün’e üzerinde TÜMSİAD’ın logosunun yer aldığı çini hediye etti.

? [3933174]

 

Hakkında Yasemin Tutal

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Required fields are marked *

*