yarimada.org yarimada.org yarimada.org
yarimada.org yarimada.org yarimada.org
5 Haziran 2020 Cuma
SON HABERLER
“İYTE DOSTU” UYGULAMASI

“İYTE DOSTU” UYGULAMASI

Öğrencilerin indirim, esnafın da daha çok müşteri potansiyeli elde etmesine katkıda bulunacak olan ‘’İYTE DOSTU ‘’ uygulaması ile ilgili iş birliği sağlandı. Konuyla ilgili olarak Urla Esnaf ve Sanatkarlar Odası Başkanı Ahmet Aydınhan şöyle dedi;

“Odamız ile İzmir Yüksek Teknoloji Enstitüsü arasında gerçekleşen işbirliğinde, Rektör Yardımcısı Prof. Dr. Gamze TANOĞLU ve Basın ve Halkla İlişkiler Koordinatörü Öğr. Gör. Şeniz BALCI’yla bir araya geldik.

Geçtiğimiz günlerde Rektör Prof. Dr. Yusuf Baran öncülüğünde Urla’da başlatılan uygulama ile; İYTE’nin bilimin zemininde oluşturduğu araştırma ve teknoloji ekosisteminin, sosyal ve kültürel ekosistemle bir araya getirilerek üniversite ve yerel halk arasındaki paylaşımlara Odamız da katıldı.

Sağlanacak indirim imkanları ile İYTE öğrenci ve mensuplarına ekonomik açıdan destek olunması ve Urla esnafının iş hacminin büyütülmesinin hedeflenlendiği bu uygulama ile Esnaf ile Öğrenci arasında köprü oluşturularak kaynaşmalarının sağlanması da mümkün olacak.

Tüm Esnaf ve Sanatkarların ’’İYTE DOSTU’’ uygulamasına katkılarını bekliyoruz.”

Hakkında Deniz Şarman

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Required fields are marked *

*