yarimada.org yarimada.org yarimada.org
yarimada.org yarimada.org yarimada.org
8 Nisan 2020 Çarşamba
SON HABERLER
İEU 2. İnsan Kaynakları Zirvesi

İEU 2. İnsan Kaynakları Zirvesi

İş yaşamında fark yaratmanın ve sürdürülebilir başarılar elde etmenin yolu, insana ve kurumsal kültüre verilen değerden geçer, felsefesiyle gerçekleştirilen 2. İnsan Kaynakları Zirvesinin bu seneki teması olan “Fark Yaratanlar” ile yönetimde ve insan kaynaklarında fark yaratan uygulamaları inceledi, sektörünün önde gelen firmalarını, sivil toplum örgütlerini ve yöneticilerini bir araya getirdi. (İEU-Kariyer Yönlendirme Merkezi)

9 Mart 2017, saat 10.00’da İEU Rektörü Prof. Dr. Can ŞIMGA MUĞAN ve İEU İşletme Fakültesi Dekanı Prof. Dr. Hasan Fehmi BAKLACI’nın açılış konuşmalarıyla başlayan zirve, birçok firmadan ve kuruluştan kişileri ağırladı. OPET, HUGO BOSS, Türk Eğitim Gönüllüleri Vakfı, GSK, A Bank, sahibinden.com, Ford Otosan, BK-Brand gibi firmalarda Human Resources (İnsan Kaynakları) departmanının sahip olduğu önemli roller katılımcılara anlatıldı. Konuşmacılar, yenilikçi ve birleştirici bir düşünceyle beraber “tüketici/müşteri” odaklılık kadar “çalışan” odaklı olmanın da firmaların başarısında etkili olduğunu anlattılar. TEGV Genel Müdürü Mete MELEKSOY da Türkiye’nin eğitim açısından yerini dünya çapında yapılan araştırmalarla açıkladı ve eğitime verilmesi gereken önemi vurguladı.

Ayrıca İEU EKOEĞİTİM Müdürü Dr. Esin ÇAĞLAYAN ve İEU İşletme Fakültesi İşletme Bölümü Başkanı Doç. Dr. Burcu GÜNERİ ÇANGARLI önderliğinde, “İş Yaşamında Değerler ve Beklentiler” konulu online anket uygulaması yapıldı. Etkinlik bitiminde tüm katılımcılara sertifikaları verildi.

Hakkında Yasemin Tutal

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Required fields are marked *

*

Değerli Okuyucularımız,

Bizden haber almak isterseniz lütfen e postanızı paylaşın.

You have successfully subscribed to the newsletter

Kaydınız oluşturulurken bir hata gerçekleşti. Lütfen daha sonra tekrar deneyiniz.

Yarımada.org Çeşme Seferihisar Güzelbahçe Urla Karaburun Haberleri will use the information you provide on this form to be in touch with you and to provide updates and marketing.