21 February 2019 Thursday
SON HABERLER

Küçük İlanlar

İlanlar, İlan haberleri.

İnternet gazetemiz yarımada.org un gönüllü çalışanlarından Fatma Yurtsever’in Sağlığına kavuşmasına katkısı olanlara “Teşekkürü”..

İnternet gazetemiz yarımada.org un gönüllü çalışanlarından Fatma Yurtsever’in Sağlığına kavuşmasına katkısı olanlara “Teşekkürü”.. Urla dev. hastahanesi doktorlarından, değerli Doktorum Aydın Canitez’e, emeği geçen diğer doktorlarıma, Gülhan Elgin’e, fedakar hemşirelerime, sağlık çalışanlarına derin teşekkürlerimi sunar sağlıklı çalışmalar dilerim.. Sayelerinde sağlığıma kavuştum. Ayrıca beni yalnız bırakmayan, her türlü yardımı esirgemeyen vefalı akrabalarıma, canım dostlarıma, bu sıkıntılı günlerimde yanımda olan herkese candan teşekkürlerimi ... Read More »

Urla Atasını Karşılıyor

ATATÜRK URLA’DA Çağdaş Türkiye’nin ve Cumhuriyetimizin kurucusu Ulu Önderimiz Gazi Mustafa Kemal Atatürk’ün Urla’yı ziyaret edişinin 87. Yıldönümü dolayısıyla 30 Haziran Pazar günü saat 9.30’da Jandarma Kavşağı’ndan Cumhuriyet Meydanı’na “Ata’ya Saygı Yürüyüşü” yapılacaktır. 87 yıl öncesinin heyecanını, vatanına ve Ata’sına bağlılığını aynı kararlılıkta sürdürmekte olan Urlalılar, Cumhuriyet’i tüm kazanımlarıyla sonsuza kadar koruyacak ve yaşatacak, Atatürk ilke ve devrimlerinden hiçbir biçimde ... Read More »

Tema Urla, Mordoğan Anaokunda.. 3-4-5 Erken Eğitimi Seç

Urla Tema, yalnız Urla’da değil civarındanda daTema’nın çevre eğitim müfredatı olan çok önemli etkili bir programı uygulamaya devam ediyor. Duyarlı okul yöneticilerinin ve eğiticilerin bu eğitimi talep etmeleri bu sıradaki önceliği sağlayabiliyor. Gönüllü Sorumlusu Ayşen Kaya, Mürüvvet Tosun, Ayfer Nalbant, D.Şarman eşliğinde Eğitim Sorumlusu Türkan Hanım 3-5-6 yaş guruplarına ana eğitim seviyesinde başarılı bir eğitim verdi. Okuldaki sevecen başarılı öğretmenler, ... Read More »

Dünyaca Ünlü Ses Sanatçısı Tanju Okan Memlekti Urla’da Anılıyor

Dünyaca ünlü ses sanatçısı fahri Urla hemşehrisi Tanju Okan ölümünün 17.yılında,Urla Belediyesi ve İzmir’i Sevenler Platformu işbirliği ile düzenlenen anma töreni ile,İskele Kabristanında ve akabinde İskele Tanju Okan parkında yapılacak törenlerle anılacak. Read More »

Fırsat, Uzun Seyir Yelken Programında 2 kişilik yer açığı..

Egitmen: Dogan GUZELİŞ’den Meraklılarına Mesaj; (Yactmaster Offshore, International Yacht Training Instructor) Merhaba Arkadaslar, 09-12 Mayis Uzun Seyir Yelken Programinda iki kisilik yer acilmistir. Katılmak isteyenlerin bizleri arayarak rezervasyonlarını kesinlestirmelerini rica ederiz. Program hakkindaki tum detaylari asagida bilgilerinize sunuyorum. —————————————————————————————————————- KALMALI TEMEL VE ORTA SEVIYE YELKEN PROGRAMI: Rota: Program, Sigacik-Alaçatı-Nergiz-Sığacık Cikis Limani: Sigacik TEOS Marina Baslama Tarihi: 09-10-11-12 Mayis 2013 Toplam ... Read More »

ATATÜRKÇÜ DÜŞÜNCE DERNEĞİ URLA ŞUBESİ KÜLTÜER GEZİLERİ

ATATÜRKÇÜ DÜŞÜNCE DERNEĞİ URLA ŞUBESİ KÜLTÜER GEZİLERİ IV ​​ KARACASU – AFRODİSİAS – KIZILCABÖLÜK ​Tarih​​: 30 Mart 2013 Cumartesi ​Haraket saati : 07.00 ​Hareket yeri : Urla Cumhuriyet Meydanı ​PROGRAM: ​07.00………………………. Urla Cumhuriyet Meydanı’ndan hareket ​09.00………………………. Sabah çayı için mola ​10.00- 10.30…………… Karacasu’ya varış. Gezilecek yerler; ​​​ Karacasu Etnografya Müzesi, ​​​ Keramik Ocakları, ​​​ Karacasu Atatürkçü Düşünce Derneği ziyaret edilecek ... Read More »

Satılık Nissan Qashqai 1600

Satılık Nissan Qashqai 2012 1600 cc otomatik vites 8000 km Siyah Deri koltuklar 05324178474 47.000 Read More »

Yarımada’ nın Dibindeki Büyük Tehlike, Efemçukuru Acele Kamulaştırma/el koyma Duruşmasına Çağrı..

Bilindiği gibi başarılı Sivil Toplum Hareketleri, Efemçukuru’nda Ahmet Karaçam arazisinin acele kamulaştırmasına direndi ve İzmir’in suyunu kirletecek olan Efemçukuru altın madeninin deneme izninin iptal edilmesini sağladı. Ancak Ahmet Karaçam’ın acele kamulaştırma davası devam ediyor. 23 Ocak çarşamba günü (yarın) saat 10.40da Menderes Asliye Hukuk Mahkemesinde duruşması var. Duruşma için Konak varyant girişinden yarın sabah saat 09.45de ücretsiz araç kaldırılacaktır. Katılacakların ... Read More »

IYTE Öğrencisinden İtalyanca Dersi

Grammer, konuşma ve yazma konularında, Italya’da 1 yıl yaşamış pratik ve teorik olarak tecrübeli öğrenci tarafından, uygun ücretli Italyanca dersi verilecektir. iletişim icin: Başak Atan 05333622498 Read More »

Alaçatı Marina Palace’dan Yaz Kampanyası

Rüzgar sörfü denilince Türkiye’de akla gelen ilk yer olan Alaçatı’da festivaller ve turizm sezonu açıldı. Sörf cenneti eviniz Alaçatı Marina Palace de sizlere yaz henüz gelmeden harika bir kampanya sunuyor. Eski zamanlarda adı şarapçılık ve bağcılıkla anılan Alaçatı, şimdilerde rüzgar sörfü, otantik atmosferli butik otelleri, birbirinden renkli dar sokakları ve yaz sezonunda yapılan renkli festivallerle adından söz ettirmeye devam ediyor. ... Read More »