29 Ağustos 2014 Cuma
Son Haberler

Kategori Arşivi: Eğlence & Sanat

Haber Aboneliği<

Her türlü sanat ve eğlence.

 • thumb1

  Urla Çeşmealtı’da “Tiyatro Sanat Evi” açıldı

  “Tiyatro Sanat Evi” Urla’da açıldı Emekli Devlet Tiyatroları Sanatçısı ve müdürlerinden Cengiz Yılma...

 • thumb2

  Yaz Sanatla Güzel

  Yaz Sanatla Güzel Düzenlediği sanat etkinlikleriyle İzmir’in yaz gecelerine renk katan İzmir Büyükşe...

 • thumb3

  Piyano Ney

  Mine Kıvrak – Umut M. Senturk – Greensleeves Greensleeves ‘i hiç bu kadar değişik ve güz...

 • thumb4

  Denizli Aksanı= Dengilizce

  Sosyal medyayı kırıp geçiren bir BEP projesi Denizli aksanı ile yazılmış yazarı belli değil: BAĞIMSI...

 • thumb5

  Amatör Tiyatro ve Sosyal Yardım gönüllüsü 22 kişinin kurduğu Işıltılı Replikler Tiyatro Topluluğu, t...

 • thumb6

  Urla’nın gölleri köy turizme kazandırılacak

  Urla’nın gölleri köy turizme kazandırılacak Urla Belediye Başkanı Sibel Uyar, Birgi ve Barbaros Köyl...

Urla Çeşmealtı’da “Tiyatro Sanat Evi” açıldı

image

“Tiyatro Sanat Evi” Urla’da açıldı Emekli Devlet Tiyatroları Sanatçısı ve müdürlerinden Cengiz Yılmaz ile Yönetmen Yardımcısı eşi Canan Yılmaz Urla’ya yeni bir Tiyatro Sanat Evi kazandırdılar. Çeşmealtı Güvendik Okul Caddesi’nde yer alan sanat evinin açılışına Urla Belediye Başkanı Sibel Uyar, 22. ve 23. Dönem CHP İzmir Milletvekili Bülent Baratalı, CHP Urla İlçe Başkanı Yusuf Baratalı ve tiyatro severler katıldı. Açılışı, ... Devamını Oku »

Yaz Sanatla Güzel

image

Yaz Sanatla Güzel Düzenlediği sanat etkinlikleriyle İzmir’in yaz gecelerine renk katan İzmir Büyükşehir Belediyesi, bu hafta da birbirinden renkli organizasyonlara imza atıyor. 27 Ağustos Çarşamba günü ve 28 Ağustos’ta ise Urla Cumhuriyet Meydanı’nda Sürgün İnek ve Düğün Dernek filmleri izleyicilerle buluşacak. Devamını Oku »

Piyano Ney

image

Mine Kıvrak – Umut M. Senturk – Greensleeves Greensleeves ‘i hiç bu kadar değişik ve güzel bir yorumla dinlemediğinizden eminim. Piyano Mine KIVRAK, Ney Umut Şentürk ve olağanüstü bir düzenleme… Devamını Oku »

Denizli Aksanı= Dengilizce

image

Sosyal medyayı kırıp geçiren bir BEP projesi Denizli aksanı ile yazılmış yazarı belli değil: BAĞIMSIZ EGE PROJESİ (BEP) İÇİN EGELİLEDEN DESTEK BEKLEYON Ben sıkıldım arkideş bu memleketten, yetti gari Egemiz için demokratik özerklik mi neyii, ondan taleb ediyom. Memlekette başkan seçiyola, bizim vergileeemizlen puropaganda yapayo, Yozgatlının, Kastamonulunun, Urfalının oylarıylan başımıza geliyo, bizi yönetiyola. Yetti gari ulen!!!!!!!!!!! Hasta etmen adama. ** ... Devamını Oku »

image

Amatör Tiyatro ve Sosyal Yardım gönüllüsü 22 kişinin kurduğu Işıltılı Replikler Tiyatro Topluluğu, toplumdaki duruşları, saygınlıkları ve yeteneklerini birleştirerek ‘tiyatro’ sanatının gücünü, keyfini ve etkisini önemli ve sürekli bir sosyal yardım kampanyasına dönüştürmeyi amaçlıyor. Geniş kitlelere ulaşmayı hedefleyen topluluk oyunlarını, EĞİTİM, SAĞLIK, KADIN, ÇOCUK, GENÇLİK, SOKAK HAYVANLARI, ÇEVRE, DOĞA ve diğer konularda hizmet veren Sivil Toplum Kuruluşlarına aktarmayı hedefiyor. İlk ... Devamını Oku »

Urla’nın gölleri köy turizme kazandırılacak

image

Urla’nın gölleri köy turizme kazandırılacak Urla Belediye Başkanı Sibel Uyar, Birgi ve Barbaros Köylerini ziyaret etti. Başkan’a ziyaretinde, Belediye Meclis Üyeleri, Başkan Yardımcısı Hüseyin Özdemir, Başkan Danışmanı ve Ege Üniversitesi Su Ürünleri Fakültesi’nden emekli öğretim üyesi Profesör Dr. Belgin Hoşsu da eşlik etti. Urla’nın göller bölgesi olarak bilinen köylerin muhtarlarıyla görüşen Başkan, Birgi Köyü Muhtarı Musa Gencer ve Barbaros Köyü ... Devamını Oku »

Çarşaf!

carsaf

Dostumuz Arman Unan’da gelen bir karikatür yapanın eline sağlık! Devamını Oku »

Seçim Vaadleri

seçimnutuk

Devamını Oku »

Seçim

seçim

Devamını Oku »

Necati Cumalı Edebiyat Ödülü Başvuruları Başladı

image

Necati Cumalı Edebiyat Ödülü Başvuruları Başladı Urla Belediyesi ile Cumalı-Seferis Gökyüzü Kültür ve Sanat Derneği işbirliğiyle Necati Cumalı Edebiyat Ödülü’nün bu yıl ikincisi düzenleniyor. Urla Belediyesi ile Cumalı-Seferis Gökyüzü Kültür ve Sanat Derneği işbirliğiyle Necati Cumalı Edebiyat Ödülü’nün bu yıl ikincisi düzenleniyor. Geçtiğimiz yıl şiir dalında yapılan yarışma, bu yıl öykü dalında gerçekleşecek. Yazın hayatına katkıda bulunmak, genç yazarları teşvik ... Devamını Oku »