yarimada.org yarimada.org yarimada.org
yarimada.org yarimada.org yarimada.org
29 Mayıs 2020 Cuma
SON HABERLER

Gençler Çeşme’ye boks’da 4 madalya getirdiler

Gençler Çeşme’ye boks’da 4 madalya getirdiler

Çeşme Belediyespor,
boksta 4’te 4 yaptı
Çeşme Belediyespor’a kayıtlı dört sporcunun katıldıkları turnuvadan dört madalya ile dönmesinin gururlandırıcı olduğunu belirten Dalgıç, “Gençlere desteğimiz sürecek” dedi

Çeşme Belediyesi’nin ilçedeki spor yapmak isteyen gençlere ücretsiz gerçekleştirme imkanı sağladığı onlarca branştan biri olan boks kapsamında yapılan çalışmalar kısa sürede meyvelerini vermeye başladı. Çeşme Belediyespor Boks Okulu’na kayıtlı, 4 genç mücadele ettiği Aydın Gençlik Hizmetleri Spor İl Müdürlüğü’nün spor haftası açılışı maçlarında dört madalya kazandı. Madalya kazanan sporculardan Hüseyin Berkay Kızılay antrenörü Serkan Emek’le birlikte Çeşme Belediye Başkanı Muhittin Dalgıç’ı ziyaret etti, ‘devamı gelecek’ dedi.

Destek sürecek
Çeşme’de gençlerin çeşitli sporlara ilgi duymasının her şeyden önce bir kent sakini olarak kendisini mutlu ettiğini vurgulayan Çeşme Belediye Başkanı Muhittin Dalgıç, Çeşme Belediyespor adına mücadele eden dört sporcunun başka bir ilde katıldıkları müsabakadan dört madalya ile dönmesinin ayrı bir gurur kaynağı olduğunu söyledi. Spor yapmak isteyen gençlere imkan sağlanmasının hem birey hem de toplumun gelişimi açısından önemine dikkat çeken Başkan Dalgıç, “Spora ve spor yapan gençlerimize desteğimiz sürecek” diye konuştu.

Kadir Yasin ATKIN
Çeşme Belediyesi Basın Bürosu

Hakkında Yasemin Tutal

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Required fields are marked *

*