yarimada.org yarimada.org yarimada.org
yarimada.org yarimada.org yarimada.org
9 Ağustos 2020 Pazar
SON HABERLER
Fox TV den Fatih Portakal Seferihisar’da

Fox TV den Fatih Portakal Seferihisar’da

Fox TV den Fatih Portakal Seferihisar’da

Seferihisar Belediyesi’nin davetlisi olarak gelen Portakal, yaklaşık iki saat süren söyleşide, dışardan bir gözle Seferihisar’daki değişim ve Türkiye gündemiyle ilgili konuşmalar yaptı, soruları cevapladı. Salona Belediye Başkanı Tunç Soyer’le birlikte giren Portakal, yaklaşık bin 500 kişinin alkışlarıyla karşılandı. Söyleşiye CHP Seferihisar Belediye Meclis Üyesi adayları da tam kadro katılırken, Milliyetçi Hareket Partisi Belediye Başkan Adayı Hüseyin Nail Gökdeniz ve meclis üyeleri adayları da katıldı.

Açılış konuşmasını yapan Seferihisar Belediye Başkanı Tunç Soyer; “Bugün şahane bir gün. Sevgili Fatih Portakal bugün Seferihisar’ı coşturdu. Türkiye’de televizyonculuk ve televizyon haberciliği konusunda Fatih Portakal yeni bir dönem başlattı. Aradaki fark şu; Fatih Portakal samimi bir habercilik yapmaya başladı.

Sanki evimizde sohbet ediyormuş gibi. Bir özelliği daha var Fatih Portakal’ın o da bildiğini bütün açıklığıyla söylüyor. Objektif, tarafsız gazeteciliği samimi bir şekilde yapması onu çok özel kılıyor. Bugün Türkiye’de belki de en çok ihtiyacımız olan şey tarafsız gazetecilik. Onun gibi insanlara çok ihtiyacımız var, Seferihisarlılarla buluştuğu için de çok teşekkür ediyorum” dedi.

HERKES BANA SEFERİHİSAR’I SORUYOR

2004-2006 yılları arasında Sığacık’ta yaşadığını belirten Portakal; “Seferihisar’ın beş sene öncesini biliyorum. Siz içerisinde olduğunuz için çok fark etmeyebilirsiniz ama, son beş yılda Seferihisar’ın adı çok duyuldu. Bende ara ara geldiğimde değişiklikleri çok net fark ettim. Seferihisar isminin ne kadar çok duyulduğunu sizlerle paylaşmak isterim. Özellikle gazeteci arkadaşlarımız hep Sığacık’ı soruyor.

Seferihisar İzmir’in metropol ilçelerinden daha çok konuşulan, duyulan bir isim haline geldi. Büyük bir değişim yaşandı beş yılda, bunda da Tunç Soyer’in çok emeği var. Buraları çok seven bir insan olarak kendisine çok teşekkür ediyorum” dedi.

Hakkında Yasemin Tutal

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Required fields are marked *

*