yarimada.org yarimada.org yarimada.org
yarimada.org yarimada.org yarimada.org
3 Haziran 2020 Çarşamba
SON HABERLER
Ekin Kışlalı’yı kaybettik

Ekin Kışlalı’yı kaybettik

Renkli yaşadı ve genç yaşta  öldü. Başımız sağolsun. Yeni Urla’lı, eski İstanbullu ve Kanada’lı  bilgisayarcı ve müzisyen Ekin Kışlalı bu sabah Alaçatı’da kaldığı pansiyonda ölü bulundu.  Freelicks grubu ile müzik yapan ve son olarak Urla Felsefe Günlerinde felsefecilere gitar ve piyano çalan Ekin dün akşam da Alaçatı’da aralarında Cem Yılmaz da olan bir gruba müzik yapmış ve çok beğeni toplamış. Akşam geç olduğu için bir pansiyonda kalan Ekin Kışlalı sabah ölü bulunmuş.

3 gün evvel Urla İçmeler’deki evinde elektrik arızası nedeniyle tüm eşyaları yanmıştı ve Ekin,dün kendi anlattığına göre  yangından  köpeğinin havlaması üzerine uyanıp kurtulmuştu. Son günlerde Urla Binkonutlarda teyzesinin evinde kalıyordu.

Ekin Kışlalı 2

Çok seveni olan Ekin Kışlalı  bir buçuk yıl önce doğaya daha yakın olmak üzere İstanbul’dan  Urla’ya göçmüş ve 20 dönüm enginar ekerek Urla’nın Enginar festivalinde de aktif katkıda bulunmuştu. Kısa zamanda sempati toplayan Ekin Kışlalı  Tenör Efe Kışlalı’nın ağabeyi ve Özlem Gülcen’in kuzeni idi.  Alaçatı ve Urla’da edindiği dostları muzip Ekin’i çok özleyecekler.

Hakkında Mahmut Tolon

4 yorum

 1. Deniz Barbaros Şarman

  sanat çevresinin, sevenlerinin,, yakınlarının başı sağolsun,
  Üzücü bir ölüm, rahmetle anıyoruz..

 2. Gürsel Saygılı

  Mekanı cennet olsun.

 3. Ozan Kolcuoğlu

  Işıklar içinde yatsın.

 4. sündüz tanergeç

  Çok genç yaşta ayrılmış aramızdan, çok üzüldüm…O’nu çok yakın tanımıyorum, ama samimi, art niyetsiz, sakin, sevecen bakışlarıyla hatırlayacağım….Tabii muzip halleriyle de..Mekanı cennet olsun, bizim aydınlığımız şüpheli ama O, ışıklar içinde şimdiden yakalamış aydınlığı..Rahat uyu sevgili Ekin…

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Required fields are marked *

*