yarimada.org yarimada.org yarimada.org
yarimada.org yarimada.org yarimada.org
10 Ağustos 2020 Pazartesi
SON HABERLER

Düğünde Terörü Protesto Ettiler

Son dönemde gittikçe artan terör olaylarına karşı yurdun çeşitli bölgelerinde protesto eylemleri düzenleniyor. Bir çoğu yürüyüş şeklinde düzenlenen protestoların arasında bazı yaratıcı eylemler de var.

Bunlardan biri Urla’da yaşandı. İzmir’de hayatlarını birleştirme kararı alan Mühendis ve öğretmen çift, düğünlerinde terörü protesto etti.

Urla’da, evlilik masasına oturan çift son günlerde ülkemizde meydana gelen terör olaylarına karşı duyarlı davranarak örnek bir davranış sergiledi.

DAVETLİLERE TÜRK BAYRAĞI DAĞITILDI

Mutlu günlerinde kendilerini yalnız bırakmayan dostlarıyla doyasıya eğlenen Yılmaz çifti, salonda bulunan herkese Türk bayrağı dağıttı.

Mutlu günlerinde şehitlerimizi unutmayan Yeşim Şamar ve Akif Yılmaz çifti; “Son günlerde meydana gelen saldırıları ve terör örgütünü lanetliyoruz. Türk bayrağı dalgalandıkça onlar amaçlarına uluşamayacaklar” dedi.

Düğüne gelen tüm davetliler, ay yıldızlı Türk bayrağını dalgalandırarak terör örgütünü lanetledi. Böyle bir protesto yapılacağından haberi olmayan davetliler için sürpriz olan eylem, sakin bir şekilde başladı ve sonlandı.

Endüstri Mühendisi Akif Yılmaz ve Edebiyat Öğretmeni Yeşim Şamar’ın Lidaki restoranttaki nikahlarını Narlıdere Belediye Başkanı Abdül Batur kıydı.

IHA

Hakkında Yasemin Tutal

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Required fields are marked *

*