yarimada.org yarimada.org yarimada.org
yarimada.org yarimada.org yarimada.org
9 Ağustos 2020 Pazar
SON HABERLER
DOĞAL TAŞLARLA AY RİTÜELİ

DOĞAL TAŞLARLA AY RİTÜELİ

Doğal taşlar bulundukları ortamlardaki enerjilerden etkilenir ve bunları yüklenirler. Kendisine dokunan insanların da negatif veya pozitif enerjisini alırlar.

Bu nedenle doğal taşlarınıza zaman zaman enerji temizliğini yapmalısınız. Bu konuyla ilgili daha sonra sizi bilgilendireceğim.

Ay Tutulması, Dolunay, Yeni ay dönemlerinde ay ışığının büyülü etkisiyle yapılacak dilek ritüelleri için kullanabileceğiniz doğal taşlar ve niyet anlamlarını aşağıda bulabilirsiniz.

Uygulama

Gözlerini kapatın ve niyetinize göre seçtiğiniz taşı avcunuza alın. Dileğinizi içinizden geçirin. Ay tutulmasında veya dolunayda gece boyunca bir kabın içinde balkona ya da pencere pervazına koyabilirsiniz. Ay ışığı taşı hem arındırır hem de şarj eder.

Akabinde taşınızı aşağıdaki olumlama cümleleri ile kullanabilirsiniz.

KEHRİBAR

KEHRİBAR: Sadakati ve cömertliği anlatan bir taştır… Erkekte iktidarı, kadında doğurganlığı yoğunlaştırır. Dokunduğunuz anda içiniz huzurla dolar.

KUVARS

KUVARS: Negatif etkilere karşı korur, güçlü, pozitif enerji yayar. Kıskançlık ve kin gibi negatif etkileri dağıtır. Kalbe yakın taşıyacağınız pembe kuvars sevginizi attırır, olumlu düşünmenizi sağlar.

ZÜMRÜT

ZÜMRÜT: Takan kişi aşka ve sevmeye açık hale gelir. Yeşil rengiyle aynı zamanda dinginliği de getirir.

SAFİR

SAFİR: İlişkinize ve kendinize olan inancınızı güçlendirir güven verir. Ruhsal ve aşksal olarak sizi daha istekli ve duyarlı kılar. Bilgelik taşıdır aynı zamanda… Ayrıca safir takarak kendinizi daha özgür hissedersiniz.

AYTAŞI

AYTAŞI: Bu taş sezgiyi kuvvetlenir. Taktığınız takdirde olayları önceden sezinlemeye başlarsınız. Yıldızı düşük olan kişiler bu taşla şansı da çekebilir.

LAL

LAL: Duyarlılığı arttırır. İlişkiye iyimserlik te katar. İlişkide yaşanabilecek olumsuzlukları ortadan kaldırır.

SİTRİN

SİTRİN : Para konularında şansı arttırır.

TURKUAZ

TURKUAZ: Talih taşı olarak bilinir.

Hakkında Vega

Kimim ve Ne yapmalıyım? sorularını sormaya başladığım anlarda gökyüzü yolculuğum başladı ve ardından akademik anlamda ilk öğretiler geldi. Üniversite, Yurt dışı eğitimler derken, her bir öğreti beni bir adım daha ileriye taşıdı.. . Kendini keşfetmeye çalışan ve dönüşüme kucak açan herkese tüm sevgimle rehberlik yapıyorum.

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Required fields are marked *

*