yarimada.org yarimada.org yarimada.org
yarimada.org yarimada.org yarimada.org
24 Ağustos 2019 Cumartesi
SON HABERLER

Çeşme Kültür ve Sanat Derneği 20 yaşında..

Çeşme Kültür ve Sanat Derneği’nin adeta gelenekselleşen fasıl eşliğindeki yemeği bu sene Dalyanköy’de Cevat’ın Yeri’nde gerçekleşti. 250 kişinin katıldığı yemekte siyaset dünyasından sanat ve iş dünyasına kadar bir çok isim katıldı. Çeşme Belediye Başkanı Muhittin Dalgıç, Çeşme Belediyesi Belediye Başkan Yardımcısı Şakir Karadede, TRT Sanaçısı ve koro şefi Süleyman Saral, 70’li yıllarda Fenerbahçe ve Galatasaray’da oynamış olan milli futbolcumuz İsmail Kurt, Çeşmeli sanatçı Kurtul akın, Çeşme Kültür ve Sanat Derneği Tiyatro grubu ve çok sayıda davetli katıldı..

Ünlü TRT sazı ve Kanun Virtüözü Selim Gönüldaş’ın şeflliğini yaptığı saz heyetine eşlik eden Hanende Füsun Tekin Şengel ise söylediği birbirinden güzel eserlerle geceye renk kattı.
Dernek Başkanı Arda Gönül, Bu sene Çeşme Kültür ve Sanat Derneğinin Türk Sanat Müziği Korosunun 20 yılını doldurduğunu, yapmış oldukları konserlere sayısız ünlü sanatçıların ve Sanat Müziği sevdalılarının katıldığını belirttiği konuşmasında geceye katılan konuklara, ve organizasyon sponsorlarına teşekkür etti.

Canlı Yayından Geldi
Yemeğe, Katip Çelebi Üniversitesi Öğretim görevlisi aynı zamanda TRT Sanatçısı olan Mücahit Yalçın Öztüfekçi sevilen Türk sanat müziği eserlerinden seslendirdi. Kültür Bakanlığı Ankara Devlet korosu sanatçısı olan Çiğdem Gürdal ise TRT İzmir Televizyonu’nda konuk olduğu canlı yayın programından sonra geceye katılarak yeni albümünde yer alan şarkılarını seslendirdi.Çeşmeli sanatçı Kurtul Akın da geceye şarkılarıyla renk kattı.

Çekiliş Yapıldı
Bisiklet, Altın ve Gümüş kolye, Çantalar, Giyim, kozmetik ürünlerinden oluşan birbirinden güzel hediyeler, gelen davetliler arasında yapılan çekilişle sahiplerini buldu.
Çeşme Güneşi

Hakkında Editör

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Required fields are marked *

*