yarimada.org yarimada.org yarimada.org
yarimada.org yarimada.org yarimada.org
8 Ağustos 2020 Cumartesi
SON HABERLER
Çeşme Belediye Spor 20. Yılını Kutladı

Çeşme Belediye Spor 20. Yılını Kutladı

Ayşe Hatun Otel’de düzenlenen Çeşme Belediyespor 20. Yıl gecesine Çeşme Belediye Başkanı Faik Tütüncüoğlu, Alaçatı Belediye Başkanı ve CHP Çeşme Belediye Başkan Adayı Muhittin Dalgıç da katıldı.

Tütüncüoğlu, Çeşme’de spora önem veren aileler olduğunu belirterek “Onlarla iftihar ediyorum, çünkü çocuklarımızı kahve köşelerinden uzaklaştırıp spora yönlendirmek önemli. Sayın Aydın Cengiz’e ve çocuklarımızı çalıştıran hocalarımıza ayrı ayrı teşekkür ediyorum. Biz Çeşme gençliğinin Büyük Atatürkümüzün dediği gibi “Sağlam vücutta sağlam kafalarla yetişmesini isteriz. Amatör sporları daima destekleyeceğiz. Satranç kulübünü kurduk, bir üstad yetişti ve Antalya’da birincilik aldı. Bu Çeşme için büyük bir gurur kaynağı oldu. Yaşadığım müddetçe de sizlerin arkasında olacağım ve elimden gelen her şeyi sizler için yapacağım. Bundan sona kendimi artık sizlere adayacağım” diye konuştu.

Çeşme Belediyespor Başkanı Aydın Cengiz, ise Amatör takımının başarısından gurur duyduklarını belirterek, “Bu akşam master takımı, amatör takımımız, çalışanlarımız, antrenörlerimiz, yönetici grubumuz hep beraber bir yemek düzenleyelim dedik. Bizi de buraya toplayan amatör takımımızın iyi bir başarı yapması. İnşallah çocuklarımız önümüzdeki sene daha da inanır daha da iyi yerlere gelirler. Biz Çeşme’de yaşayan çocuklara destek verdiğimiz sürece bu gerçekleşecektir. Biz bir aileyiz. Faik Tütüncoğlu’yla 15 senedir çalışıyorum onlara şükran sunuyorum. Ekibiyle beraber spora verdikleri destek için tesis için çok teşekkür ediyoruz” dedi.

Gecede ayrıca Çeşme Belediye Başkanı Faik Tütüncüoğlu’na kulübe olan katkılarından dolayı bir plaket verildi.
çeşme güneşi.

Hakkında Yasemin Tutal

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Required fields are marked *

*