yarimada.org yarimada.org yarimada.org
yarimada.org yarimada.org yarimada.org
9 Ağustos 2020 Pazar
SON HABERLER
Çeşme Alper Çizgenakat Devlet Hastanesi Protez Diş Hizmeti Başlattı

Çeşme Alper Çizgenakat Devlet Hastanesi Protez Diş Hizmeti Başlattı

Alper Çizgenakat Devlet Hastanesi Protez Diş Hizmeti Başlattı.

Çeşme’ de yaşayan ve diş protez tedavileri için daha önce İzmir’de bulunan çeşitli hastanelerde tedavi gören vatandaşların çilesi sona erdi. Çeşme Alper Çizgenakat Devlet Hastanesi protez diş hizmeti başlattı.

Hastane Başhekimi Uz. Dr. Mahfuz Aydoğan; “Şu anda hastanemizde diş ünitelerimizle protez hizmetlerimizi vermeye başladık. İlk hastalarımızla tedaviye başladık. Bundan sonra Çeşme Alper Çizgenakat Devlet Hastanesi ürettiği hizmetlere, protez hizmetlerini de eklemiş oldu. Şu an için tek diş hekimiyle bu hizmeti sürdürüyoruz ama yakın zamanda genel sekreterliğimiz ikinci bir diş hekimi daha gönderecek. Yakın zamanda yenileyeceğimiz ünitelerimizle de kalıcı protez hizmeti de vermeye başlayacağız.İlerleyen süreçte daha güzel şeyler yapacağız” dedi.

Mahfuz Aydoğan sözlerini şöyle tamamladı: “Ayrıca Mr, bilgisayarlı tomografi, mamografi hizmetlerini diğer sağlık kuruluşları üzerinden sözleşmeyle hastalarımıza getirdik ve başlattık. Hastalarımızı da ilgili merkezlere gönderip bu çekimlerin görüntülerin alınmasını sağladık. “

Hakkında Yasemin Tutal

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Required fields are marked *

*