yarimada.org yarimada.org yarimada.org
yarimada.org yarimada.org yarimada.org
9 Temmuz 2020 Perşembe
SON HABERLER
BURAK OĞUZ YARIMADA BELEDİYELER BİRLİĞİ BAŞKANI OLDU

BURAK OĞUZ YARIMADA BELEDİYELER BİRLİĞİ BAŞKANI OLDU

Yarımada Belediyeler Birliği iki yıllık süre için yeni yönetimini belirledi. Birliği dönem Başkanlığı’na Urla Belediye Başkanı Burak Oğuz seçildi.

Yarımada Belediyeler Birliği toplantısında Seferihisar Belediyesi Meclis Üyesi Hüseyin Kocaer ile Balçova Belediye Meclis Üyesi K.Özgün Bolak oybirliği ile Meclis Asil Katip Üyesi olarak belirlendi. Meclis Katip yedek üyeliklerine ise Urla Belediyesi Meclis Üyesi Yiğit Öz ile Karaburun Belediyesi Meclis Üyesi Murat Gül seçildi.

Oran 1. Başkanvekili oldu

Önümüzdeki iki yıl süre için, Çeşme Belediye Başkanı M.Ekrem Oran Meclis 1.Başkanvekilliğine, Urla Belediyesi Meclis Üyesi Seda Öztüre ise Meclis 2. Başkanvekilliğine oybirliği ile getirildi.

Yarımada Belediyeler Birliği Encümeni ise bir yıllık süre için şu isimlerden oluştu:

“Güzelbahçe Belediye Başkanı Mustafa İnce, Çeşme Belediye Başkanı M.Ekrem Oran, Karaburun Belediye Başkanı İlkay Girgin Erdoğan, Selçuk Belediye Başkanı Filiz Ceritoğlu Sengel, Balçova Belediye Başkanı Fatma Çalkaya, Narlıdere Belediye Başkanı Ali Engin, Seferihisar Belediye Başkanı İsmail Yetişkin.”

Birliğin Plan ve Bütçe Komisyonu’na ise Urla Belediyesi Meclis Üyesi Bülent Köklü, Selçuk Belediyesi Meclis Üyesi Dilek Yolcu, Seferihisar Belediyesi Meclis Üyesi Berkhan Parlak, Narlıdere Belediyesi Meclis Üyesi Nurhayat Kaya ile Güzelbahçe Belediyesi Meclis Üyesi Osman Kaçmaz seçildi.

Urla Belediye Başkanı Burak Oğuz, Yarımada Belediyeler Birliği’nin önümüzdeki süreç içinde birlik ve dayanışma içerisinde çalışma yapacağını vurguladı, “ Komşu belediyelerimiz ile ortak proje ve çalışmalar yapacağız” dedi.

Hakkında Deniz Şarman

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Required fields are marked *

*