yarimada.org yarimada.org yarimada.org
yarimada.org yarimada.org yarimada.org
5 Haziran 2020 Cuma
SON HABERLER

Bir Belediye Başkanına Komplo Teorileri

Konuya Belediye Başkanlığı aday adaylığı sürecinden başlayalım, Belediye Başkanımız aday gösterildiği hafta bazıları Ankara’da adayın değiştirilmesi için çeşitli denemelerde bulunup , spekülasyonlar yaratıp Urla’nın geleceği ile oynamaya çalıştılar.

Balıklıova’nın Yazlıkçı Halkı ilk meydanda gösteri yaptığı dönem o zamanın meclis üyesi şimdinin ilçe başkanı Balıklıovalılara karşı sert tepkiler verip ortamı germişti.Zaman içinde ne oldu da ilçe örgütü bir anda Balıklıova’nın tarafına geçip Başkana karşı durdular ? Tabi bu süreçte ilçe delege seçimleri, ilçe başkanlığı seçimleri ve yine spekülasyonlar yaşandı.

Hacılar koyunda yapılan villaların arazisi şahsa ait ama Balıklıova’daki yer ise belediyeye ait bir bölge kısacası önce elma ile armudu birbirinden ayıralım. Belediye Hacılar koyundaki villaları yıkıma gitse kimlerle karşılacak o da ayrı bir konu. CHP Genel Merkez bu villaların mahkeme sürecinde çok güzel kamuoyu oluşturdu, mahkeme kararı verdikten sonra neden genel merkez Başkanın arkasında durmadı ?

Başkana muhalif kesim tam da bu zamanlarda Balıklıova’yı gündeme taşıdılar, kimse kusura bakmasın ama o bölge biz Urlalılara ait ve orada yıkım olmaz ise bizlerin hakkı bazıları tarafından peşkeş çekme durumuna gelecek ki hiç adama sorarlar Urlalının yerini kime ve niye vermeye çalışıyorsun diye ?

Arazi Urlalılara ait Balıklıova’da, Hacılar Koyunda yapılan villaların arsası şahsa ait elma ile armudu iyi ayırmak gerekir bu konuda.

Yine bu muhalif kesim çeşitli basın yollarıyla; CHP Genel Kurulunda listeyi bir şekilde delen Aziz KOCOĞLU’nun ve İzmir İl Başkanı’nın villalarını konuşuyor ne de olsa Aziz Bey listeyi delerek soğuk savaşın gün yüzüne çıkmasını sağlamıştı o da ayrı diğer bir konu.

Gelelim en sona, neden kişisel ego ve koltuk tatmini için Urla’nın geleceği ile oynuyorlar?Artık çekilin kenarı Urla’nın geleceği ile oynamayın ve Başkanı kimseye düşman gibi göstermeye çalışıp yıpratmayın, bunca yıldır Urla’yı yıprattığınız ve geleceği ile oynadığınız yetmedi mi ? Bu Başkanı Kimseye Yedirtmeyelim, düne kadar geri kalmış bir Urla bugün atak yaparken neden rahatsız oluyorsunuz?Bırakın artık birinin maşası olmayı .

Hakkında Yasemin Tutal

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Required fields are marked *

*