yarimada.org yarimada.org yarimada.org
yarimada.org yarimada.org yarimada.org
24 Ağustos 2019 Cumartesi
SON HABERLER

Bademler Spor Kulübü’ne tam destek

Bademler Spor Kulübü’ne tam destek

Spora ve sporcuya verdiği önemle tanınan Urla Belediye Başkanı Sibel Uyar, 22. Dönem CHP İzmir Milletvekili Türkan Miçooğulları, Belediye Başkan Danışmanı Belgin Hoşsu ve Belediye Meclis Üyesi Seyfettin Şen Bademler Köyü Spor Kulubü’nde, Bademler Spor futbolcuları, Bademler Spor Kulubü Başkanı Hüseyin Dikmen, Spor Kulubü’nün Yönetim Kurulu Üyeleri ve köy muhtarı Mehmet Uysal ile bir araya geldiler.

Sporcuların daha uygun şartlarda çalışmasına ortam hazırlayıp sporculara tam destek veren Başkan Uyar, bu sefer de Bademler Spor Kulübü futbolcularını yalnız bırakmadı.

“HER ŞEY BAŞKANIMIZ SAYESİNDE DÖRT DÖRTLÜK OLDU”

Üç yıldır sahalarının kullanılmayacak durumda olduğunu ve oynayacak bir tane bile toplarının olmadığını fakat Belediye Başkanı Uyar’ın desteğiyle tüm sıkıntılarının sona erdiğini belirten Dikmen sözlerine şöyle devam etti; “ Başkanımız bize sahip çıkarak sporcularımızın tüm idman malzemelerini, sahamızın bakım, onarımı ve ışıklanmasını üstlendi. Tribünümüz boyandı. Tüm elektrik ve su tesisatlarımız değişti. Her şey başkanımız sayesinde dört dörtlük oldu. Bundan sonraki süreçte hedefimiz A takımına hazırlanmak.”

Başkan Dikmen, oyuncularının herhangi bir ücret almadığını vurgulayarak amaçlarının sadece şampiyon olmak istediklerini söyledi.

İkinci amatör grubunda olan ve idmanlarına geçtiğimiz günlerde başlayan takımın antrenörlüğünü ise Kadir Sakallı üstleniyor.

Bademler Köyü Spor Kulübü’nde gerçekleşen ziyaretin ardından futbol sahası gezildi

Hakkında Editör

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Required fields are marked *

*