yarimada.org yarimada.org yarimada.org
yarimada.org yarimada.org yarimada.org
8 Nisan 2020 Çarşamba
SON HABERLER

ATLAS EĞİTİM VE SAĞLIK VAKFI BURSİYER EĞİTİMLERİ YAPILDI

ATLAS Eğitim ve Sağlık Vakfı’nın bursiyerleri için planladığı eğitimler sayın Dr. Zafer Parlak tarafından 12 Ekim, Cumartesi günü EBSO’da gerçekleştirildi. İzgören Akademinin eğitmeni ve aynı zamanda Uğur Böceği Derneği Lideri ve Mavi Uğur Böceği olarak gönüllü eğitimler veren Dr. Parlak’ın

  • Kendi Hayatının Lideri olmak
  • İletişim Becerileri
  • Zaman Yönetimi konularında verdiği içeriği zengin olan eğitimlerden akılda en çok kalan
    “Ya bir iz bırak ya da bir söz bırak”,
    “İletişimde 3A’nın önemi: Anlamak, Anlatmak, Anlaşmak”, “Ne söylediğinden çok nasıl söylediğin önemli” ve “İletişim bizden başlayan bir yolculuktur” başlıkları oldu.

Zaman yiyicilerden korunmak için ise;  Yapılacaklar listesinin önceliklere göre   “Acil/Acil değil/Önemli/Önemli değil” şeklinde ayrılmasının zamanın etkin yönetilmesinde verimliliği sağladığı öğrenildi.

ATLAS Eğitim ve Sağlık Vakfı önümüzdeki dönemde, tıp fakülteleri, hukuk ve eğitim fakültelerindeki öğrencilerden oluşan bursiyerlerinin kişisel ve sosyal gelişimlerine  katkıda bulunmak amacıyla çeşitli etkinlikler planlamıştır.

Hakkında Deniz Şarman

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Required fields are marked *

*

Değerli Okuyucularımız,

Bizden haber almak isterseniz lütfen e postanızı paylaşın.

You have successfully subscribed to the newsletter

Kaydınız oluşturulurken bir hata gerçekleşti. Lütfen daha sonra tekrar deneyiniz.

Yarımada.org Çeşme Seferihisar Güzelbahçe Urla Karaburun Haberleri will use the information you provide on this form to be in touch with you and to provide updates and marketing.