yarimada.org yarimada.org yarimada.org
yarimada.org yarimada.org yarimada.org
5 Haziran 2020 Cuma
SON HABERLER

Alaçatıspor, Teknik Direktör Değişikliği

Alaçatıspor, Teknik Direktör Değişikliği

Alaçatıspor, Teknik Direktör Nedim Akgül’le yollarını ayırdıktan sonra geçen yıl da takımı çalıştıran Mustafa Zafer Çağın’la anlaştı.

Konuyla ilgili Alaçatıspor’dan, açıklama da; “Alaçatıspor Kulübü almış olduğu yönetim kurulu kararıyla teknik direktör Nedim Akgül’le yollarını ayırdığını duyurmuştur. Nedim hocaya vermiş olduğu hizmetlerden dolayı teşekkür eder ve bundan sonraki kariyerinde başarılar dileriz. Kulübümüz geçen sene takımımızı şampiyon yapan Zafer hocayla tekrardan anlaşmıştır tüm taraftarlarımıza duyurulur”

Mustafa Zafer Çağın
1958’de, Balıkesir Manyas’ta doğan M. Zafer Çağın bugüne kadar bir çok profesyonel lig takımını çalıştırdı ve şampiyonluklar yaşattı. U.E.F.A antrenörlük diplomasına sahip olan başarılı teknik adam: 2.ligde Üsküdar Anadoluspor, İzmirspor, 3. ligde Rize Pazarspor, Ayazağa, Aydınspor, TKİ Tavşanlı Linyit, Beykoz gibi takımları çalıştırdı. İzmir Süper Amatör kümede Gaziemir Belediyespor, Ödemiş Belediyespor, Çiğli Belediyespor, Urla Belediyespor takımlarında teknik direktörlük yapan Zafer Çağın 2013-2014 sezonunda ALAÇATISPOR’un başında olacak.

Hakkında Yasemin Tutal

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Required fields are marked *

*