yarimada.org yarimada.org yarimada.org
yarimada.org yarimada.org yarimada.org
10 Nisan 2020 Cuma
SON HABERLER

8’inci Börklüce Şiir Günleri Karaburun’da başlıyor

İzmir’in Karaburun ilçesinde bu yıl sekizincisi düzenlenen Börklüce Şiir Günleri 25 Ağustos Cuma günü başlayacak.

“Bedreddin Diyarı” olarak bilinen Karaburun, Börklüce Şiir Günleri’nin sekizincisine ev sahipliği yapıyor. Bu yıl 25-26-27 Ağustos tarihlerinde gerçekleştirilecek 8. Börklüce Şiir Günleri’nin onur konuğu şair Ahmet Özer olacak.

Şeyh Bedreddin ve Börklüce Mustafa Kültür Sanat ve Dayanışma Derneği tarafından düzenlenen Şiir Günleri’ne şu sanatçılar katılacak: Gülseren Engin, Özge Sönmez, Bilsen Başaran, Haydar Eroğlu, Muhsine Arda, Muharrem Yılmaz, Vahdettin Yılmaz, Fatma Aras, Hüseyin Peker, Mehmet Büyükçelik, Durmuş Taşdemir, Halil Ruhi Yücel, Hale Açıkalın Kocadere, Refik Uğur, Zühtü Turgut, Mitat Karagenç.

25 Ağustos Cuma günü saat 18.00’de Nergis Kafe’de başlayacak olan etkinliğin açılış konuşması Dernek Başkanı Mehmet Atal ve Karaburun Belediye Başkanı Ahmet Çakır tarafından yapılacak. Müzik dinletileri, panel, tiyatro ve sinevizyon gösterileriyle üç gün sürecek olan Şiir Günleri’nin sunuculuğunu Gonca Yalçıner, Sonia Erem, Zübeyde Seven Turan, Mehmet Atal yapacak.

Hakkında Yasemin Tutal

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Required fields are marked *

*

Değerli Okuyucularımız,

Bizden haber almak isterseniz lütfen e postanızı paylaşın.

You have successfully subscribed to the newsletter

Kaydınız oluşturulurken bir hata gerçekleşti. Lütfen daha sonra tekrar deneyiniz.

Yarımada.org Çeşme Seferihisar Güzelbahçe Urla Karaburun Haberleri will use the information you provide on this form to be in touch with you and to provide updates and marketing.