yarimada.org yarimada.org yarimada.org
yarimada.org yarimada.org yarimada.org
9 Temmuz 2020 Perşembe
SON HABERLER
LÖSEV İÇİN MANDALİNA TOPLUYORLAR

LÖSEV İÇİN MANDALİNA TOPLUYORLAR

LÖSEV’in İzmir Seferihisar’daki çiftliğinde yetiştirilen laboratuvar onaylı doğal mandalinalar lösemili çocuklara gelir için satışa çıktı. Mandalinaları lösemiden kurtulan çocuklar ve aileleri el birliğiyle topladı.

Özel yetiştirilen ağaçlardan toplanan mandalinalar hem lösemili çocukların hem de sağlıklı ve doğal beslenmeyi tercih edenlerin tüketebilmesi için katkısız olarak üretildi. LÖSEV mandalinaları diğer mandalinaların aksine raf ömrü uzun olsun diye parafinle kaplanmadı ve sararması için etilen dioksit gazı kullanılmadı. LÖSEV’in mandalinalarını toplamak için tedavisi tamamlanan gençler ve aileler de Türkiye’nin dört bir yerinden Seferihisar’a geldi. El birliğiyle toplanan mandalinalar 3, 6 ve 9 kilogramlık kasalarda da satışa sunuldu. Mandalinalar marketler ve toptan alıcılar için de hazır.

Kısa sürede satılamazsa çürüyecek

Lösev Çiftliğinde her yıl yetiştirilen mandalinalar, lsvdukkan.com’da satılıyor. Bu yıl çiftlikte her zamankinden daha fazla Mandalina yetişti, 15 ton! Mandalinalar tamamen doğal ve ilaçsız oldukları için kısa süre içinde satılmazlarsa çürüme ihtimali var.

Lsvdukkan.com adresinden mandalina alabilirsiniz, Yurtiçi Kargo ile evinize kadar gönderilebiliyor. Ve isterseniz kargo ücreti ödemeden Lösemili çocuklara da hediye edebilirsiniz.

Mandalinanın yanında tarhanadan reçele, salçadan çikolataya üretilen ürünler lösemili çocukların anneleri tarafından hijyenik mutfak atölyelerinde, tamamen doğal ürünlerle üretiliyor. Bebeklerin de yiyebileceği ürünler çocukların sağlığına iyi geliyor, annelere de maddi destek sağlıyor.

Hakkında Deniz Şarman

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Required fields are marked *

*