yarimada.org yarimada.org yarimada.org
yarimada.org yarimada.org yarimada.org
9 Ağustos 2020 Pazar
SON HABERLER

Urla’ya şık bir kafe daha, Keçi kafe..

Urla Sanat Sokağı’na “keçi” geldi

Etiyopya’da kahveyi bulan keçi, patikalardan yürüyerek Urla’ya geldi. Urla’da adını verdiği kafede hem kahvesi hem de diğer lezzetleri ile Sanat Sokağı’na gelen “Keçi” hizmete açıldı.

İki eski dost Arzu Onay ve Mine Yaslı, Urla Sanat Sokağı’nda ev konseptinde hizmet verecek olan Keçi Kafe’yi açtılar. Kafenin açılışını Urla Belediye Başkanı M. Selçuk Karaosmanoğlu yaptı. Urla’yı 15 yılda ilmik ilmik oya gibi işleyecek cazibe merkezi haline getirdiklerini dile getirerek “Urlamız her geçen gün büyük gelişme göstererek herkesin yaşamak istediği bir yer konumuna gelmiştir. İlçemizin var olan dokusunu bozmadan gerçekleştirdiğimiz çalışmalara uygun sivil girişimlerimizin de mekanlar açması bizleri mutlu etmektedir. Bugün açılışını gerçekleştirdiğimiz Keçi Kafe’nin sanat sokağına ayrı bir tat ayrı bir güzellik katacağına inanıyor ve hayırlı olmasını diliyorum” dedi.

Urla’nın doğal ürünleriyle hazırlanan lezzetlerle konuklarını ağırlayacak olan Onay ve Yaslı, sanat sokağına yakışır bir mekan hazırladıklarını dile getirerek açılışta kendilerini yalnız bırakmayan baştan Belediye Başkanı Selçuk Karaosmanoğlu olmak üzere dostlarına teşekkür ettiler.

Hakkında Yasemin Tutal

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Required fields are marked *

*