yarimada.org yarimada.org yarimada.org
yarimada.org yarimada.org yarimada.org
4 Ağustos 2020 Salı
SON HABERLER
Çeşme’de Bir İlke İmza Atan Ece Aydemir

Çeşme’de Bir İlke İmza Atan Ece Aydemir

Çeşme’de Bir İlke İmza Atan Ece Aydemir

Bale Eğitim Merkezi’nden Muhteşem Bale Resitali

Mayıs 2013’te Çeşme’de çalışmalarına başlayan Ece Aydemir Bale Eğitim Merkezi bir ilke imza atarak Çeşme Boyalik Beach Otel’de ‘Bir Kış Masalı’ isimli muhteşem bale resitalini sundu. 250 kişilik salonda 350 seyircinin izlediği temsil hafızalarda yer etti.

Muhteşem koreografiler ve öğrencilerin kostümleri
seyircilerden büyük beğeni topladı.

Ece Aydemir Bale Eğitim Merkezi kurucusu ve eğitmeni Ece Aydemir; “Gönül verdiğim Çeşme’de, Çeşmeli bale öğrencilerime disiplinli ve doğru bale eğitimi vermek için buradayım. Burada olmamı sağlayan tüm büyüklerime, öğretmenlerime, velilerime kalpleri sanat sevgisi ile atan canım öğrencilerime teşekkür ederim. Çanakkale çok değerli velilerim ve sevgili öğrencilerim; Çeşme çok değerli velilerim ve sevgili öğrencilerim ‘Bir kış Masalı’ resitalinde biraraya geldi. Dayanışmanın, paylaşmanın, sanat sevgisinin yaşandığı çok güzel bir resital oldu. Emeği geçen herkese gönülden teşekkür ediyorum.’ dedi.

2014 yılının yaz sonuna bir temsil daha hazırladıklarını belirten Ece Aydemir aynı zamanda 2014 yazında yaz okulu için hazırlıklara başladıklarını ifade etti.

Hakkında Yasemin Tutal

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Required fields are marked *

*